• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin’s Creed: Unity najbrutalniejszą odsłoną serii?
Gry

Assassin’s Creed: Unity najbrutalniejszą odsłoną serii?

przeczytasz w 1 min.

Ostry język oraz duża dawka krwi i przemocy, a także nawiązania treści seksualnych to powody, dla których gra skierowana będzie do dorosłych.

Assassin’s Creed: Unity gra

Gry z serii Assassin's Creed nigdy nie były kierowane do najmłodszych graczy. Nie inaczej będzie również w przypadku najnowszej odsłony. Może okazać się nawet, iż w Assassin's Creed: Unity poziom brutalności będzie wyższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Gra została już oceniona przez ESRB (Entertainment Software Rating Board). Organizacja przyjrzała się zawartości Assassin’s Creed: Unity i przyznała nowej grze studia Ubisoft znaczek M. Oznacza to, że na amerykańskim rynku gra dostępna będzie dla osób powyżej 17 roku życia. Powodem takiego stanu rzeczy jest nie tylko ostry język, ale przede wszystkim duża dawka krwi i przemocy oraz nawiązania do treści seksualnych (w grze pojawiają się między innymi prostytutki).

"Gracze używają do zabijania mieczy, muszkietów, ukrytych trujących strzał i ostrzy. Mogą również angażować się w walki na miecze z uzbrojonymi żołnierzami, co często prowadzi do przebicia postaci na wylot. Przerywniki filmowe przedstawiają czasami cywilów zabijanych nożem, palonych na stosie czy ścinanych gilotyną. Dodatkowo, odcięte głowy nabijane są niekiedy na pal. [...]"

Czasy Rewolucji Francuskiej nie należały do szczególnie przyjemnych i jak widać twórcy zdecydowali się przedstawić to dość dobitnie. Na europejskim rynku spodziewać trzeba się w takim wypadku oznaczenia PEGI 18.

Przypomnijmy, iż premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się 13 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: dualshockers, amazon.co.uk

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  19
  Akurat dobrze, że tego typu gra nie została niepotrzebnie pozbawiona brutalności. Młodzi i tak będą jednak grać :)
  • avatar
   Alladen
   10
   "Gracze używają do zabijania mieczy, muszkietów, ukrytych trujących strzał i ostrzy. Mogą również angażować się w walki na miecze z uzbrojonymi żołnierzami, co często prowadzi do przebicia postaci na wylot. Przerywniki filmowe przedstawiają czasami cywilów zabijanych nożem, palonych na stosie czy ścinanych gilotyną. Dodatkowo, odcięte głowy nabijane są niekiedy na pal. [...]" Powinniśmy oświecić ESRB że wszystko prócz ostatniego było we wszystkich odsłonach serii
   • avatar
    legoras
    6
    Ciekawi mnie kiedy ubisraczka ogłosi przesunięcie premiery na PC, ponieważ dostali w łape od konsolowców. Jak narazie ubisraczka jest niezawodna w swoim kłamaniu odnośnie premiery.
    • avatar
     Dragonik
     5
     Eh widać żę nie każdy grał w manhunt i manhunt 2
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Nic tak nie przyciąga najmłodszych jak 18+ na okładce.
      • avatar
       Ehhhm
       1
       Przecież to o czym mowa w cytacie było już w poprzednich częściach. O co chodzi???
       • avatar
        hink1
        -4
        wiedzmina i tak nic nie przebije
        • avatar
         Konto usunięte
         -5
         Najbrutalniejszy kotlet (tak to na początku przeczytałem) ,ale i tak musze przyznać że ciekawie wygląda.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Znowu durnowata nazwa artykułu ze znakiem zapytania na końcu? Redaktor się mnie pyta czy informuje?
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Takie assasinowe gta.