• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin’s Creed: Unity zaoferuje dużą swobodę działań - nowe wideo z gry
Gry

Assassin’s Creed: Unity zaoferuje dużą swobodę działań - nowe wideo z gry

przeczytasz w 1 min.

Producent nie chce tutaj niczego narzucać i planuje dać szansę na to, by każdy mógł wykonać zadanie wybierając najlepszą dla siebie drogę.

Assassin’s Creed: Unity gra

Premiera Assassin's Creed: Unity coraz bliżej. Chociaż widzieliśmy już naprawdę wiele materiałów z gry to producent uważa najwyraźniej, że powinniśmy zapoznać się z kolejnymi. Czego dowiadujemy się tym razem?

Już jakiś czas temu zapowiedziano, że teren działań graczy w Assassin’s Creed: Unity ma być ogromny. Co więcej, mapa ma być nie tylko duża, ale również pełna szczegółów, dzięki czemu gracze poruszać mają się po tętniącym życiem mieście. Teraz dodać do tego należy dużą swobodę działań, na temat której wypowiedział się Alex Amancio - dyrektor kreatywny Assassin’s Creed: Unity.

Nowe dzieło studia Ubisoft oferować ma misje typu “black box”. Gracze dostaną tutaj do zrealizowania konkretny cel, ale droga do jego osiągnięcia będzie już zależała od własnych preferencji i upodobań.

Producent nie chce tutaj niczego narzucać i planuje dać szansę na to, by każdy mógł wykonać zadanie wybierając najlepszą dla siebie drogę i wykorzystać najbardziej rozwinięte u siebie umiejętności. Zapowiedzi brzmią zatem obiecująco i pozostaje mieć nadzieję, że tak samo będzie w praktyce.


Przypomnijmy, iż europejska premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się 13 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, mashable

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gładziu
  4
  Ciekawe czym ma się charakteryzować to rozwiązywanie misji na różne sposoby. W ostatniej części można było zamiast skradania lub akcji "Rambo" dmuchać strzałkami ogłupiającymi i tylko oglądać jak się sami wybijają - czyli już trzy możliwe. To może teraz będzie można wynająć własnego cyngla i zgarniać nagrody.
  Tylko tych żagli żal, pływanie i abordaże dawały więcej frajdy niż misje na lądzie.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Byle to zoptymalizowali, bo jeśli powtórzą akcję z AC3, to będzie dno.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Duza swobode dzialan oferowal juz crysis w 2007 roku - otwarta przestrzen, albo homeworld z 2000
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     #WatchDogsUCZY
     • avatar
      superinferno
      -1
      Bardzo mi się podoba ... niestety boje się że nie zagram na radeonie