Gry

Assassin’s Creed: Unity ze zwiastunem podsumowującym

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft to chyba ten z producentów, który najbardziej lubi chwalić się swoimi grami przed premierami.

Assassin’s Creed: Unity gra

Ubisoft to chyba ten z producentów, który najbardziej lubi chwalić się swoimi grami przed premierami. W związku z tym zawsze liczyć możemy na dużą dawkę materiałów i informacji czego dowodzi także sytuacja z Assassin's Creed: Unity.

O tytule tym wiemy już naprawdę sporo. Co niektórzy stwierdzić mogą nawet, że zwiastunów i doniesień związanych z rozgrywką było tyle, że szło się w nich pogubić. Jeśli jesteście tego samego zdania to producent przychodzi z pomocą.

Opublikowany został właśnie zwiastun podsumowujący, który przedstawia wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Assassin’s Creed: Unity.

Z materiału trwającego nieco ponad 7 minut dowiadujemy się nieco na temat między innymi miejsca akcji, głównego bohatera, trybu kooperacji czy możliwości rozwoju postaci, a także kilku innych elementów gry.


Europejska premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się 13 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: forbes, youtube

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MrZiomHD
  9
  Poza tym że włosy wyglądają kijowo. i skradanie się jest zbyt OP to wydaje się naprawdę fajna gra. Zobaczymy jak będzie.
  • avatar
   17kamil175
   1
   No no, ciekawie się to zapowiada ;)
   • avatar
    Daniel_7241
    -2
    Zapraszam do grupy pre-order BenchmarkPL na assassinscreed.com/jednosc
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Moda na Sukces...
     • avatar
      Dudi4Fr
      0
      Ostatni raz kiedy bylem tak napalony na Assasyna było po prezentacji II na TGW... Jeśli nie spier**** optymalizacji na PC jest szansa ze to będzie najlepszy AC jaki wyszedł.