Gry

Assassin's Creed w VR - Ubisoft zapowiada „coś”

przeczytasz w 1 min.

Czym to „coś” jest - nie wiadomo. Na pewno jednak nie grą. Tak czy inaczej w tym roku od serii Assassin's Creed raczej nie odpoczniemy.

Assassin's Creed VR

Myśleliście, że Ubisoft faktycznie da nam wszystkim odpocząć nieco od marki Assassin's Creed? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że nawet mający premierę pod koniec tego roku film nie będzie jedynym produktem nawiązującym do tej serii. Przy okazji tworzenia kinowej adaptacji Francuzi we współpracy z Fox i Practical Magic przygotowali coś jeszcze.

Assassin's Creed VR Experience – taki tytuł padł podczas konferencji na GDC 2016. Nie do końca wiadomo czym jest ten projekt, ale mówi się, że będzie to wyjątkowe wprowadzenie do świata Asasynów przeznaczone dla użytkowników gogli rzeczywistości wirtualnej.

Redakcja Polygonu, która miała okazję porozmawiać z autorami również nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Dowiedziała się jedynie, że Assassin's Creed VR Experience nie jest grą i że tworzenie tego projektu miało miejsce podczas nagrywania filmu.

Czy będzie to możliwość sprawdzenia jak wyglądały prace na planie? A może szansa na zobaczenie kluczowej sceny w 360 stopniach? Nie wiadomo. A co wy chcielibyście, by kryło się pod tytułem Assassin's Creed VR Experience?

Źródło: VG247, Polygon

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  12
  Chcemy aby kryła się dorobiona gra a nie rozpiżdżony bubel
  • avatar
   mordehigh
   9
   Cały film w vr w pierwszej osobie, to by było coś