Płyty główne

ASUS: opowiedz historię i wygraj nagrody

przeczytasz w 2 min.

Często z płytami głównymi związane są jakieś ciekawe, nietypowe historie. Dzięki nowemu konkursowi zatytułowanemu PRIDE (ang. duma) użytkownicy mają okazję podzielić się nimi ze światem oraz powalczyć o wartościowe nagrody.

PRIDE to skrót od angielskich wyrazów Performance (osiągi), Reliability (niezawodność), Innovation (innowacja), Design (wygląd) i Efficiency (wydajność).

Warto przeczytać:
Turniej OC w 3DMark 11
 Superkomputer chłodzony gorącą wodą

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi tylko opowiedzieć, jak wykorzystał technologię firmy ASUS, aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Może to zrobić za pomocą zdjęcia lub filmu, po wybraniu danej kategorii. Do wyboru są trzy kategorie: Wydajność, Niezawodność oraz Innowacja. Należy uwzględnić krótki opis wyjaśniający, dlaczego wybrana została dana kategoria.

Główne nagrody w każdej kategorii pierwszego etapu konkursu to:

 • 1 miejsce: płyta główna ASUS najnowszej generacji + procesor Intel  (płyta z chipsetem, który ma się pojawić w sprzedaży w styczniu 2011 roku)
 • 2 miejsce: monitor ASUS z serii ML
 • 3 miejsce: router ASUS RT-N56U

Wśród zwycięzców lokalnych konkursów (konkurs jest w skali globalnej) zostaną wylosowane główne nagrody, którymi będą do wyboru najnowsze notebooki ASUS ROG G73 (3D) lub opłacone wycieczki do siedziby firmy ASUS na Tajwanie (Bilet do Tajwanu wraz z biletem powrotnym, 4 noclegi w hotelu, transport z lotniska do hotelu. Nie uwzględnia innych opłat.) oraz okazja do poznania jednego z najlepszych overclocker'ów na świecie, zespołu badawczo-rozwojowego firmy ASUS oraz wiele innych nagród.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę konkursu i wysłać zgłoszenie do 7 stycznia 2011.  Dodatkowo, każdy kto weźmie udział w międzynarodowym głosowaniu (od 12 stycznia 2011 roku) będzie miał okazję wygrać nagrody w drugiej rundzie. 12 stycznia ASUS wybierze od trzech do sześciu najlepszych uczestników z każdego kraju. Głosować na regionalnych zwycięzców można będzie na stronie konkursu od 12 stycznia 2011 do 24 stycznia 2011.

Każdy uczestnik, który weźmie udział w głosowaniu będzie miał okazję wygrać codziennie nagrody. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 25 stycznia 2011.

Źródło: ASUS

Polecamy artykuły:  
Kingston vs GoodRAM - O/C pamięci na AMD AM3
Dla każdego coś dobrego - test sześciu kombajnów
Cyborg Rat 7 - myszka jak robot

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lightning
  0
  Informacje o konkursie firmy ASUS na stronie Gigabyte? :D
  • avatar
   19arek93
   0
   BIG LOL.
   • avatar
    XaRaDaS
    0
    Hahaha Gigabyte będzie wybierać, no to chłopaki się postarają :) pewnie takie niezawisłe JURY :D
    • avatar
     Paweł Mnichowski
     0
     Oj wybaczcie, poprawione :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Moja historia jest taka że kupiłem płyte główną asusa i kartę graficzną asusa i te dwie rzeczy asusa nie chca ze sobą działać.(to i to sprawne)
      DZIĘKUJE i nie chce żadnej nagrody asusa
      • avatar
       bendyz
       0
       Ja bym z chęcią opowiedział o niezawodności, z czasów gdy jeszcze pracowałem w serwisie i niesprawne płyty główne oraz karty graficzne wracały do nas z serwisu. Z lapkami było zresztą tak samo. Ciekawe czy jak ładnie opowiem swoją historię to wygram konkurs :)
       • avatar
        cyferluu
        0
        bendyz wybacz... to nie do ciebie... nie było twojego komentarza jak pisałem swój...

        oczywiście to do dareq1988.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         kurde u mnie tez ;p Chciałem zaszalec i kupić mobo (mam do dzisiaj) i dwa GPU w CF. Los chciał jednak inaczej i nawet jak wkładałem pojednynczą karte to i tak kaput ;p I tak oto kupiłem dwa 3870 od sapphire xD
         • avatar
          wildthink
          0
          Houston, mamy problem... nie mamy płyty Asusa.
          • avatar
           Lightning
           0
           A "Baśnie Andersena" mogą być? :D Kiedyś miałem płytę główną i kartę graficzną (Radeon 9200) od Asusa - NFS Carbon jeszcze nieźle śmigał w 1280x1024 :) Teraz postawiłem na Gigabyte.
           • avatar
            hideo
            0
            a może by tak konkurs: opowiedz historię jak zepsuł Ci się sprzęt ASUS, ja z historią 3 zepsutych asusów mam o czym opowiadac hehe
            • avatar
             LenyDj
             0
             Jak widać każdy ma inne doświadczenia. Ja osobiście nigdy nie rozstanę się z asusem :) A jak ktoś ma pecha to żadna firma go nie uratuje. Pozdrawiam

             Mały błąd "Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę konkursu i wysłać zgłoszenie do 7 stycznia 2010." Raczej do stycznia 2011 ;)