• benchmark.pl
 • newsy
 • ASUS szykuje na targi Poznań Game Arena konkursy i pokazy overclockingu - a to nie wszystko

ASUS szykuje na targi Poznań Game Arena konkursy i pokazy overclockingu - a to nie wszystko

przeczytasz w 2 min.

ASUS gotowy na PGA 2012

asus poznań game arena 2012 pga targi pokaz podkręcania sprzęt

Na zbliżających się targach rozrywki i multimediów – Poznań Game Arena 2012, które powracają po trzyletniej absencji, pojawi się firma ASUS. Na to wydarzenie ASUS przygotował dla swoich fanów pokazy podkręcania, prezentację sprzętu – zarówno produktów premierowych, jak i najmocniejszych produktów z linii Republic of Gamers oraz konkursy jak ASUS Republic of Gamers i Blizzard gdzie nagrodą jest wyjazd na Mistrzostwa Świata Battle.net.

Uczestnicy PGA będą mieli okazję, tuż po oficjalnej premierze systemu Windows 8, sprawdzić jego działanie na nowych modelach ASUS All-in-One PC ET2220 i ET2701. Oba wyposażone są w bezramkowe, 10-punktowe pojemnościowe ekrany dotykowe, które w pełni pozwalają cieszyć się funkcjonalnością nowego oprogramowania Microsoft.

Do dyspozycji entuzjastów gier komputerowych zostaną oddane najmocniejsze komputery z serii ROG – TYTAN i laptopy z serii G (G55 i G75). Nie zabraknie również najbardziej wydajnych kart graficznych i płyt głównych. Poza prezentacją sprzętu, przy stoisku ASUS na uczestników będą czekały dodatkowe, emocjonujące atrakcje.

Profesjonalni overclockerzy przygotują pokaz podkręcania sprzętu, a osoby pragnące sprawdzić się w tej konkurencji, będą mogły zmierzyć się z nimi na analogicznych platformach. Ponadto, będą konkursy z nagrodami, fanty do zgarnięcia i możliwość porozmawiania z ekspertami.

Dodatkowo firma ASUS we współpracy z Blizzard zorganizowały konkurs, którego dwaj zwycięzcy pojadą na e-sportowe Mistrzostwa Świata Battle.net (BCW), które odbędą się w Szanghaju. Na zwycięzców czekają bilety lotnicze, hotel oraz bilety na tą prestiżową imprezę.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie 60-sekundowego filmu (nie dłuższego), w którym osoba zgłaszająca się na konkurs, krótko wyjaśni, dlaczego to właśnie ona powinna pojechać na BWC oraz własnymi słowami opowie o tym, co oferują graczom produkty z serii ROG. Celem zgłoszenia się do konkursu, należy zamieścić film na YouTube, a link do niego udostępnić na stronie ASUS ROG.

Filmy mogą być nagrane w dowolnym języku i przy użyciu dowolnego sprzętu. Jury wybierze dwóch zwycięzców, biorąc pod uwagę zaangażowanie, sposób wypowiadania się, prezencję oraz jakość odpowiedzi na postawione pytania (elementy te będą bardziej istotne niż jakość nagrania).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 29 października. Mistrzostwa Świata Battle.net (BCW) w Szanghaju odbędą się w dniach 17-18 listopada br. Zwycięzcy z Polski będą musieli jak najszybciej uzyskać wizę do Chin (czas oczekiwania to ok. cztery dni robocze).

Źródło: asus, pga, inf. prasowa

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LandStalker1
  4
  jakbyś nie zauważył że to jest darmowe zwiększanie wydajności i na tym forum jest to bardzo popularny wątek
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Się 12 latkiem przejmujecie, który jeszcze siedzi na Athlonie XP 1600+ co mu mamusia kupiła na komunię ;)
   • avatar
    loccothan
    1
    :-) Game Arena is Back, thats Fuckin' GOOOOOD !!! PL Rulez Again
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Zapowiada się fajna imprezka !
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Jak się orięntuję to pomorze należy do Niemiec.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Ech te tłumy gimbusów krzyczące jak lemingi asus coraz szybciej i rzucające się na gadżety jak głodne dzieci na jedzenie. Pewnie i tym razem będzie wodzirej u nich na stoisku i robił z ludzi debili :)
       • avatar
        Konto usunięte
        -5
        Asus popełnia duży błąd zadając się z kiepskimi
        • avatar
         Konto usunięte
         -19
         Po co ten cały overclocking? Najlepsze są ustawienia fabryczne potem to procesor niestabilny grzeje się i może się przepalić.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Zaczynam żałować, że mnie tam nie będzie. :(
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Żeby chcieli zrobić coś takiego w pomorskim :D