Ultrabooki

Test ultrabooka Asus UX21E-KX020V Zenbook z 11,6-calowym ekranem i dyskiem SSD

przeczytasz w 1 min.

Nasz lab zakończył testy stylowego ultrabooka Asus Zenbook z szybkim dyskiem SSD.

Asus UX21E Zenbook ultrabook widok

Ultrabooki zdobywają coraz większą popularność, co widać po ilości modeli oferowanych przez niemal wszystkich producentów. W naszym labie zakończyliśmy testy kolejnego z nich. Tym razem był to Asus UX21E-KX020V Zenbook, który naszą uwagę zwrócił doskonałą jakością wykonania i stylowym designem.

Testowany model należy do kategorii przez producenta określonej jako mobilność doskonała i to, że nie są to puste słowa widać już na pierwszy rzut oka. Ultrabook z ekranem 11,6'' waży zaledwie 1,1 kg i śmiało można go zabrać ze sobą w każdą podróż. Jego wykonana z aluminium obudowa prezentuje się wręcz perfekcyjnie. Klawiatura jest wygodna, a klawisze pracuję cicho i precyzyjnie.

Jedną z największych niespodzianek na plus, okazał się ekran, który cechuje się matrycą o bardzo dużej jasności – aż 470 cd/m2. To wynik spotykany najczęściej w laptopach biznesowych lub gamingowych.

Asus UX21E Zenbook ultrabook

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego ultrabooka, jego podzespołów oraz jak poradził sobie w naszych testach, zapraszamy do pełnej recenzji Asus UX21E-KX020V Zenbook.

Przypominamy, że w dziale laptopy nowe testy pojawiają się każdego dnia.

Źródło: informacja własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    gostek2012
    0
    czy ten laptop nie ma przypadkiem już 1,5 roku? ;)