Aplikacje mobilne

AutoMapa dostosowana do systemu iOS 7

przeczytasz w 1 min.

Nowa wersja aplikacji zawiera również aktualizacje nowo oddanych odcinków drogowych, w tym m.in. Południowej Obwodnicy Warszawy.

AutoMapa dostosowana do systemu iOS 7

Jedną z nowości prezentowanych na niedawnej konferencji firmy Apple był system iOS 7. Lada chwila zostanie on oddany w ręce użytkowników, którzy mogą zastanawiać się tylko, czy nie zabraknie aplikacji z nim kompatybilnych. Można być chyba spokojnym, bo nic na to nie wskazuje.

Cały czas pojawiają się zapowiedzi kolejnych to producentów, którzy już teraz dostosowują swoje produkty do najnowszej wersji systemu. Okazuje się, na iOS 7 bez jakichkolwiek problemów działać będzie również AutoMapa.

Zapowiedziana właśnie wersja aplikacji to jednak nie tylko kompatybilność z najnowszą wersją systemu od Apple. Zawiera ona również aktualizacje nowo oddanych odcinków drogowych, w tym Południowej Obwodnicy Warszawy i mostu pod Kwidzynem.

Po raz pierwszy pojawi się również nowy typ trasy: Bezpieczna. Będzie ona rekomendowana wszystkim użytkownikom, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Przy wyznaczaniu tej trasy AutoMapa preferować ma drogi o jak najwyższych kategoriach i tam, gdzie jest to możliwe unikać tych gorszych jakościowo. Jednocześnie Trasa Bezpieczna wykorzystywać ma system AutoMapa/Targeo Traffic umożliwiający pokonywanie korków.

Z nowej wersji aplikacji korzystać będzie można już w dniu pojawienia się wspomnianego systemu iOS 7, a więc 18 września.

Źródło: AutoMapa

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dziobolek
  0
  Tak iOS (stary czy nowy) jak i OSX (MacOS) nie jest intuicyjny,
  jeśli ktoś jest przyzwyczajony do Androida czy Windowsa,
  no i na odwrót... ;P
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Brzydki ten nowy iOS, i wydaje mi się ciut mniej intuicyjny, w porównaniu do starszego gorzej mi się go używało...
   • avatar
    michael85
    0
    Dla mnie iOS to porażka totalna. Kilka razy miałem z tym do czynienia i stanowczo stwierdzam że nie mógłbym tego mieć. Niewygodne, jakieś sztuczne ograniczenia, zamiast micro usb jakieś dziwne "wynalazki" Apple'a. Zarówno system jak i urządzenia niczym nei zachwycają. iPhone ma za mały wyswietlacz. Moim zdaniem to produkty dla ignorantów technologicznych którzy chcą sie lansować.
    • avatar
     Ravir
     0
     I co CIEKAWE - Windows Phone 8 jest SZYBSZY od nowego iOS - przynajmniej Bety. :)

     Ja na szczęście przesiadłem się ze SlowDroida na Lumię 720 - Automapa też mi do szczęście NIE ejst potrzebna - mam Hire Drive od Nokii. Znakomicie działa - mapy dokałdne. Czego chcieć więcej