• benchmark.pl
 • newsy
 • Stwórz własny zestaw pamięci DDR3 Avexir Core - pełna dowolność konfiguracji

Stwórz własny zestaw pamięci DDR3 Avexir Core - pełna dowolność konfiguracji

przeczytasz w 1 min.

Klient wybiera kolor radiatora i podświetlenia, a na radiatorze i w układzie SPD można zapisać dowolną swoją nazwę.

Avexir Core pamięć RAM DDR3 zdjęcie

Już od jakiegoś czasu producenci podzespołów komputerowych zwracają uwagę nie tylko na niezawodność i funkcjonalność swoich produktów, ale również na ich wygląd. Zasada ta dotyczy również modułów pamięci RAM, na których montowane są coraz efektowniejsze radiatory. Tajwańska firma Avexir postanowiła pójść o krok dalej i udostępniła swoim klientom możliwość tworzenia własnych zestawów pamięci z serii Core.

Wybór dostępnych konfiguracji jest naprawdę spory, bowiem zainteresowani mogą zdecydować się na moduły z żółto-czarnym, czerwono-czarnym lub szaro-czarnym radiatorem oraz żółtym, czerwonym, niebieskim, białym, zielonym lub pomarańczowym podświetleniem – zarówno migającym, jak i świecącym światłem ciągłym. Zestawy mogą składać się z 2, 3 lub 4 kości o taktowaniu od 1600 MHz do 2800 MHz i opóźnieniach od CL9 do CL12.

Dodatkowo udostępniono możliwość dowolnego oznaczenia pamięci w układzie SPD (do 18 znaków wliczając spacje) oraz wycięcia w radiatorze swojej nazwy (musi się ona zmieścić na powierzchni 6 x 45 mm).

Avexir Core pamięć RAM DDR3 konfigurator zrzut ekranu

Wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia ustalane są indywidualnie, lecz producent zastrzega sobie możliwość jego odrzucenia.

Źródło: Avexir, TweakTown

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szejkxx
  9
  A za brak swiecacych ledow pewnie bedzie trzeba jeszcze doplacic?
  • avatar
   Gaudeamus
   5
   Koment tak na szybkiego - Literówka w tytule "władny" - własny
   • avatar
    Varso
    5
    Szkoda tylko, że na stornie WWW nie wiadomo ile taka customizacja kosztuje to raz. A dwa, że w Polsce nie mają dystrybutora.

    Równie dobrze można kupić dowolną pamięć i zanieść zdemontowany radiator do grawera :p
    • avatar
     Dunny
     5
     ,,Już od jakiegoś czasu producenci podzespołów komputerowych zwracają uwagę nie tylko na niezawodność i funkcjonalność swoich produktów, ale również na ich wygląd''

     To powinien być żart miesiąca. Otóż dostajemy piękne kolorowe pudełka , naklejki , radiatorki itp. ale niezawodność podzespołów komputerowych stoi na żenujaco niskim poziomie. To tak jak z samochodami im starsze tym mniej zawodne.
     • avatar
      passat
      2
      możliwości personalizacji niczym w nowych samochodach. niedługo to będą wciskać LED-y do procesorów ;) z takich rzeczy ucieszy się każdy składający komputery, szczególnie ci co z obudowy robią choinkę na święta ;D
      • avatar
       piotrek8x
       0
       @szejkxx za brak oznaczenia modelu/silnika się nic nie płaci. Przynajmniej tak było jakieś 1,5r temu ;)
       • avatar
        Madejus
        0
        Wydaje mi się, że już można tylko wybrać taktowanie od 2000 MHz.