• benchmark.pl
  • Gry
  • Już wkrótce smartfon nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic
Gry

Już wkrótce smartfon nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic

przeczytasz w 1 min.

Backfirewall_ to bardzo oryginalna gra szwajcarskiego studia Naraven Games, która przeniesie graczy do świata samoświadomego systemu operacyjnego. Tytuł został zapowiedziany w ubiegłym roku i w końcu otrzymał datę premiery.

Backfirewall_ - nowy zwiastun z datą premiery

Backfirewall_ zostało zapowiedziane w czerwcu, podczas PC Gaming Show. Wówczas zaprezentowano pierwszy zwiastun gry, dzięki któremu mogliśmy zapoznać się z fabułą nadchodzącego tytułu. Produkcja pozwala wcielić się w asystenta aktualizacji od którego zależy los systemu. Celem jest uratowanie systemu operacyjnego OS9 przed usunięciem.

Gra opisywana jest jako „tragikomiczna przygoda", która pozwala odkryć najróżniejsze obszary smartfona. W trakcie rozgrywki będzie można porozmawiać ze spersonalizowanymi aplikacjami, by poznać ich historię oraz podsłuchiwać te, które nie są zbyt chętne do opowieści.

W przygodzie w skali mikro znajdzie się wiele zajęć – od przekształcania wirtualnego otoczenia w celu rozwiązania zagadek do polowania na bugi i używanie cheatów, by zatrzymać aktualizację, która odmieni system.

W grze nie zabraknie „bezproduktywnego i bezużytecznego" humoru, ciekawych postaci oraz przedmiotów kolekcjonerskich. Jak prezentuje się gra, możecie sprawdzić na najnowszym zwiastunie:

Jak podkreśla Julia Jean, Dyrektorki Kreatywnej w Naraven Games:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy w końcu podzielić się datą premiery. Cały zespół włożył dużo serca w pracę nad tą wciągającą, zabawną grą. Już wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli oficjalnie poznać nasz zuchwały system operacyjny i zdecydować o jego losie, jednocześnie trwając w zdumieniu, że ktokolwiek mógłby pomyśleć o aktualizacji.

Kiedy zadebiutuje Backfirewall_?

Wydawca All in! Games oraz studio Naraven Games ogłosili, że Backfirewall_ – zadebiutuje 30 stycznia tego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. W późniejszym (jeszcze nieznanym) terminie gra pojawi się też na Nintendo Switch. Osoby, które chciałyby zapoznać się z produkcją przed premierą, mogą wypróbować demo gry dostępne na platformie Steam.

Źródło: bettergamingagency.prowly.com

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    SerwusX
    1
    Nie można jakoś w tytule zawrzeć informacji, że chodzi o grę? A tak nie wiadomo, czy chodzi o nową dyrektywę UE, inicjatywę jakiegoś producenta, działania hakera czy zaproszenie na konferencję...