Telefony

BadaOS: słownik języka angielskiego

przeczytasz w 1 min.

Bardzo wiele osób na co dzień spotyka się z językiem angielskim - w pracy, w szkole, na wyjazdach zagranicznych i w kontaktach towarzyskich. Właśnie dla takich osób stworzono DioDict Collins Cobuild Advanced Dictionary of English.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
»freeTorch
»Google Translator
»Rock Nation
»Badapedia
»AccuWeather
»NapiPlayer
»Keep Fit
»BadaOSinfo
»NomZero
»MyTuner i Guitar Chords
»Collins Dictionary
»WaveCompressor
»EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Słownik papierowy ma swoje zalety, ale jest niewygodny w użyciu - zwłaszcza gdy chcemy szybko odnaleźć znaczenie kilku różnych słówek. Laptop to również mało poręczne urządzenie, nawet jeśli ma dostęp do internetu. Idealnym rozwiązaniem jest minisłownik elektroniczny, w który zamieni się nasz smartfon z BadaOS dzięki aplikacji DioDict Collins Cobuild Advanced Dictionary of English.

Baza 32000 wyrazów przechowywana jest bezpośrednio w pamięci telefonu. Program nie wymaga połączenia z Internetem, co redukuje koszty korzystania ze słownika praktycznie do zera. W słowniku znajdziecie blisko 105 tysięcy przykładowych zdań oraz 16 tysięcy synonimów i antonimów. Jest to słownik angielsko - angielski, więc wszelkie definicje są w języku Shakespeare'a. Dla wielu osób może to być dużą zaletą, gdyż rozwija myślenie w języku angielskim.

Wyszukane słowa można dodawać do podręcznego słownika, co sprzyja ich późniejszemu powtarzaniu i utrwalaniu. Dostępna jest także historia wyszukiwanych fraz. Nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna, a aplikacja działa błyskawicznie, nie obciążając w znaczący sposób zasobów telefonu.

 


Pobierz: DioDict Collins Cobuild
Advanced Dictionary of English

Rozmiar pliku: 6,06 MB


Źródło: SamsungApps

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Fajna sprawa. Cieszy mnie również fakt, że ktoś zainteresował się tym systemem. Nie będę ukrywać...sam mam Samsunga S8500 Wave...moze nie to co Android i na samym poczatku nie za bardzo mi podchodzil ale po paru dniach stwerdzilem, ze do moich potrzeb (telefon, internet, zdjecia) w zupelnosci wystarcza, a system fajny, stabilny ale mógłby mieć większe wsparcie i zainteresowanie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Znowu zaleciało sponsoringiem.
   • avatar
    malyperelka
    0
    100% popieram , ale kogo ?