Gry na konsole

Batman: Return to Arkham może nie zadebiutować w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Nie ma co liczyć na szybki debiut Batman: Return to Arkham. Producent ma spore problemy z wydajnością.

Produkcje z Batmanem w roli głównej nie mają się ostatnimi czasy najlepiej. Oczywiście nie wszystkie, ale trzeba zgodzić się z tym, iż Warner Bros ma sporo problemów z tym uniwersum. Nie wygląda na to, aby miały się one szybko zakończyć.

W maju zapowiedziany został pakiet Batman: Return to Arkham. Początkowo sugerowano, że premiera odbędzie się w lipcu, później zdecydowano się ją przesunąć na odleglejszy termin. Dokładnej daty jednak nie podano i prawdopodobnie jeszcze sobie na to poczekamy.

Powołujący się na swoje źródła brytyjski eurogamer sugeruje, iż Batman: Return to Arkham zadebiutuje najwcześniej w listopadzie. Końcówka roku to jednak zawsze czas wielu głośnych premier i być może Warner Bros nie będzie chciało z nimi konkurować. W związku z tym liczyć należy się z możliwością wydania Batman: Return to Arkham dopiero w przyszłym roku.

Dla przypomnienia dodajmy, iż nad omawianym pakietem pracuje Virtuous Games. W jego składzie najdą się odświeżone graficznie gry Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City, a także wszystkie dodatki, jakie zostały dla nich przygotowane. Najgorsze jest to, że dla Virtuous Games najbardziej problematyczne są teraz spadki wydajności. Skąd my to znamy? Lepiej zatem z premierą rzeczywiście się nie śpieszyć.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  5
  Przecież to było wiadome od początku
  • avatar
   krzemien95
   0
   Nie mogą ogarnąć optymalizacji poprzedniej części, która już jakiś czas jest na rynku i liczyli, że teraz będzie lepiej? Zamiast brać się non stop za milion produkcji z których wychodzi szit, popracowaliby nad jedną porządnie. Dno i wodorosty (moja opinia)