Płyty główne

Benchmark na Tajwanie!

przeczytasz w 1 min.

W czwartek czasu lokalnego w Taipei (Tajwan) odbyło się pierwsze spotkanie w ramach imprezy organizowanej przez firmę Gigabyte. Miło nam poinformować, że wśród zaproszonych mediów jako jedyny z Polski znalazł się redaktor benchmark.pl. Spring Break & Plug-Fest 2008 – taką nazwę nosi to wydarzenie – odbywa się w centralnej siedzibie firmy nieopodal ścisłego centrum nowoczesnego Taipei.

Aby uchylić rąbka tajemnicy, zdradzimy, że głównym punktem programu są najświeższe płyty główne z segmentu mainstream. To co pokazał tu Gigabyte i Intel z pewnością zainteresuje użytkowników poszukujących dobrej podstawy do zbudowania platformy nie tylko pozwalającej na elastyczne podkręcanie ale i zmniejszenie zużycia energii, a także wydajne zabezpieczenie ważnych danych. Zwłaszcza ten ostatni punkt wydaje się być bardzo ciekawy. Niestety póki co nie możemy zdradzić zbyt wielu szczegółów jakie przedstawił wspólnie Gigabyte, Intel i Realtek. Wierzymy jednak, że zebrane informacje na temat nowości będziemy mogli przedstawić tak szybko jak to możliwe.


Kolejny cykl spotkań z nowinkami już w piątek. Udało nam się również zobaczyć kilka produktów Gigabyte, których próżno szukać w Polsce. Zacząć można od telefonów komórkowych GSmart, a skończyć na klawiaturach dla graczy, myszkach i nie tylko.
Już niebawem na łamach serwisu przedstawimy szczegółową relację z tego wydarzenia.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login