Płyty główne

Benchmark na Tajwanie!

przeczytasz w 1 min.

W czwartek czasu lokalnego w Taipei (Tajwan) odbyło się pierwsze spotkanie w ramach imprezy organizowanej przez firmę Gigabyte. Miło nam poinformować, że wśród zaproszonych mediów jako jedyny z Polski znalazł się redaktor benchmark.pl. Spring Break & Plug-Fest 2008 – taką nazwę nosi to wydarzenie – odbywa się w centralnej siedzibie firmy nieopodal ścisłego centrum nowoczesnego Taipei.

Aby uchylić rąbka tajemnicy, zdradzimy, że głównym punktem programu są najświeższe płyty główne z segmentu mainstream. To co pokazał tu Gigabyte i Intel z pewnością zainteresuje użytkowników poszukujących dobrej podstawy do zbudowania platformy nie tylko pozwalającej na elastyczne podkręcanie ale i zmniejszenie zużycia energii, a także wydajne zabezpieczenie ważnych danych. Zwłaszcza ten ostatni punkt wydaje się być bardzo ciekawy. Niestety póki co nie możemy zdradzić zbyt wielu szczegółów jakie przedstawił wspólnie Gigabyte, Intel i Realtek. Wierzymy jednak, że zebrane informacje na temat nowości będziemy mogli przedstawić tak szybko jak to możliwe.

Kolejny cykl spotkań z nowinkami już w piątek. Udało nam się również zobaczyć kilka produktów Gigabyte, których próżno szukać w Polsce. Zacząć można od telefonów komórkowych GSmart, a skończyć na klawiaturach dla graczy, myszkach i nie tylko.Już niebawem na łamach serwisu przedstawimy szczegółową relację z tego wydarzenia.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!