Konkursy

Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - 24 konkursy ze świetnymi nagrodami

przeczytasz w 1 min.

Jak co roku zapraszamy was do wspólnej zabawy. Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy to 24 szanse na zdobycie wyśmienitych nagród – wpadajcie codziennie i chwalcie się swoją wiedzą, a być może pod waszymi choinkami pojawią się dodatkowe prezenty!

Już wkrótce Black Friday, będący symbolicznym otwarciem sezonu przedświątecznego. Tradycyjnym elementem przygotowań do Gwiazdki jest też Kalendarz Adwentowy. Jest to także benchmarkowy zwyczaj i tym razem też możecie na nas liczyć. Wyluzowany Mikołaj już wskoczył na sanie, więc my 1 grudnia odsłonimy pierwsze z 24 okienek, pod którymi kryją się rewelacyjne nagrody. 

Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy - nowy konkurs każdego dnia!

weź udział w kalendarzu adwentowym 2019Wśród nagród, jakie mamy dla was w tym roku, znajdują się solidne monitory, gamingowe peryferia, wypasione laptopy i sprzęt sieciowy, dzięki któremu szybki Internet będzie wam towarzyszył (nie tylko) w przerwie świątecznej. Przyda się choćby po to, by nadrobić serialowe zaległości na Netflix. Aby dać sobie szansę na zdobycie nagrody, wystarczy mieć konto na benchmarku i odpowiadać na zadane pytania zamknięte, w których sprawdzamy waszą wiedzę oraz otwarte, w których wykażecie się kreatywnością. Wpadajcie codziennie – każdego dnia startuje nowy konkurs!

Kalendarz Adwentowy 2019

W tym roku partnerem naszej akcji jest Intel, który już od ponad pół wieku dostarcza procesory, pozwalające wydajnie pracować i uczyć się oraz cieszyć się grami w najwyższej jakości. Niedawno wprowadził na rynek procesory Intel Core 10. generacji, które przy tym wszystkim cechują się jeszcze wysoką energooszczędnością, dzięki czemu laptopy działają dłużej między ładowaniami, a szansa na obejrzenie większej liczby odcinków pod ciepłym kocykiem brzmi jak dobra opcja na przerwę świąteczną.

Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - będziecie się z nami bawić?

Możemy na was liczyć? Dajcie znać w komentarzach i napiszcie też, czy w poprzednich latach udało wam się coś wygrać, a jeśli tak, to co to było i jak się sprawuje!

weź udział w kalendarzu adwentowym 2019

Źródło: informacja własna

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aretsky
  15
  Tak jest! Kolejny rok w którym nadzieja będzie we mnie umierać systematycznie, aż do ogłoszenia wyników ostatniego z konkursów! Juhu! Nie mogę się doczekać :D
  • avatar
   deseczka
   4
   Ja w tamtym roku wygrałem i tym razem też chętnie spróbuję :-P
   • avatar
    pawluto
    2
    Wszytko ok tylko dlaczego nigdy nie podają wygranych odpowiedzi ??? Rodo ??? :)))
    Chodzi mi o ostatnie pytanie...!!!
    • avatar
     lordb
     1
     Kilka lat temu wygrałem wycieczkę do najpiękniejszego miasta w Polsce... i nie byłoby w tym nic złego, gdyby podczas jazdy autobusem nie próbowano mi sprzedać garnków oraz, gdyby miejscem docelowym nie okazał się Licheń...
     • avatar
      smszymon
      0
      Dolny link do kalendarza jest błędny.
      • avatar
       Drozdziu
       0
       A ja bym chciał wiedzieć kiedy pojawią się wyniki pierwszych konkursów? Wiem, że są odpowiednie zapisy w regulaminie ale patrząc na lata ubiegłe zawsze ukazywały się wcześniej :)
       • avatar
        gruby123452
        0
        No zobaczymy co będzie w tym roku. Może do 3 razy (lat) sztuka ? :)