• benchmark.pl
 • Bentley zrobił to znowu - prawie 58 gigapikseli, a na nich limuzyna Flying Spur

Bentley zrobił to znowu - prawie 58 gigapikseli, a na nich limuzyna Flying Spur

przeczytasz w 1 min.

Po niezwykłej 53 Gpix panoramie z mostem Golden Gate przyszła pora na kilka gigapikseli więcej i Dubai. Wszystko po to by zareklamować Bentleya.

Bentley sięga po sprawdzony już schemat. Niespełna rok temu mogliśmy podziwiać niezwykłe zdjęcie mostu Golden Gate w Kaliforni, po którym mknie limuzyna jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie. Tamto zdjęcie miało 53 gigapiksele rozdzielczości, pora więc na coś lepszego. Czy również zachwyci was tak jak poprzednia fotografia? Przekonajmy się.

57,7 gigapikselowe zdjęcie wykonano w Dubaju zawieszając aparat 264 metry ponad wieżą Cayan. W ciągu 48 godzin w 40-stopniowym skwarze i przy powiewach wiatru dochodzących do 25 km/h, powstało 1825 zdjęć, które z pomocą technologii NASA (po raz kolejny) złożono w pojedyncze ujęcie.

Gigapanorama Bentley zblizenie 1
SimCity w naturze

Gigapanorama Bentley zblizenie 2

Bentley zbliżenie

Bentley zbliżenie maksymalne

Uznane oficjalnie za najbardziej detaliczne ujęcie krajobrazowe na świecie. To czy na zdjęciu mamy krajobraz, można poddać dyskusji, ale fakt, że szczegółowość jest wysoka nie ulega wątpliwości. Wystarczy zbliżyć się na najważniejszy motyw na tym zdjęciu - czyli Bentley Flying Spur W12 S.

By nacieszyć oczy widokiem Bentleya przejdzcie pod ten adres i kliknijcie na Explore. Specjalna rozszerzona wersja panoramy pozwala nam zbliżyć się jeszcze bardziej do samochodu niż w trybie przeglądania swobodnego, w którym możemy skierować wzrok na dowolny motyw. A na dokładkę film w 360 stopniach (kliknij na obrazku poniżej).

Bentley wideo 360 stopni

Źródło: Bentley

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tjntjntjn
  6
  Z całym szacunkiem dla pomysłu, ale ten Bentley wcale nie wygląda jak "ze zdjęcia". Bardziej jakiś taki namalowany. Zresztą, jak i całe "zdjęcie".
  • avatar
   JAZ99
   4
   Niesamowicie puste miasto. Nie ma tu ludzi. Tylko na postoju taksówek znalazłem siedzącego murzyna i wchodząca do sklepu kobietę z dzieckiem.
   • avatar
    ooooo
    3
    Wolę zdjęcia hurtowe od detalicznych ;-)
    • avatar
     Radical
     3
     To "zdjęcie" wyglada jak render i to dosyć słaby :\
     • avatar
      dolph
      0
      Zobaczcie na tym zbliżeniu jakość trawy... blur na maxa, a przy tym auto żyletka. Ściema z fotoszopa jak zwykle :(

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login