Gry

Beyond Good & Evil 2 początkowo tylko na Nintendo Switch

przeczytasz w 1 min.

Tak przynajmniej uważa Laura Kate Dale z Let’s Play Video Games - źródło doniesień o konsoli Nintendo Switch.

O Beyond Good & Evil 2 słyszymy od lat, a dwa miesiące temu wreszcie doczekaliśmy się potwierdzenia ze strony Ubisoftu, że gra faktycznie powstaje. Niestety Francuzi nie podali przy tym żadnych szczegółów. Jednak informacje, które docierają do nas nieoficjalnymi drogami, brzmią dość intrygująco.

Laura Kate Dale z Let’s Play Video Games nie przedstawia żadnych dowodów, ale zapewnia, że można jej zaufać. Według przedstawionych przez nią informacji gra Beyond Good & Evil 2 pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch. …Przynajmniej początkowo, ponieważ po dwunastu miesiącach gra mogłaby się ukazać również na pozostałych platformach, czyli pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Kiedy gra Beyond Good & Evil 2 miałaby mieć swoją premierę? Według Dale – w 2018 roku. Przy czym data ta dotyczy oczywiście tylko Switcha. Czy jest to prawdopodobne? Biorąc pod uwagę to, jak wolno idą prace i to, że szefostwo Ubisoftu niejednokrotnie chwaliło nową konsolę Nintendo – jak najbardziej. 

Wiarygodność dziennikarki zostanie jednak umocniona lub przekreślona lada dzień, ponieważ „wielkie N” organizuje 13 stycznia konferencję, podczas której mamy poznać szczegóły urządzenia (a plotkami na ten temat raczyła nas wcześniej Dale). Zatem pożyjemy – zobaczymy.

Źródło: Let’s Play Video Games, Twitter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  2
  To jest niepokojące bo wychodząc na najsłabszą na rynku konsolę dostaniemy niezłego graficznego kastrata! Pewnie grafika będzie tylko trochę lepsza niż w oryginalnej grze, bo po mobilnych technologiach zastosowanych w nowej konsoli Nintendo nie ma co się spodziewać dużych mocy obliczeniowych!
  • avatar
   R2rr0
   1
   Dlaczego tytuł jest twierdzeniem, skoro z treści wynika, że to nic oficjalnego, po co straszyć ludzi?
   • avatar
    IVPANVZERVI
    0
    Ja jedynki nawet nie przeszedłem, ale gra fajna.