Gry komputerowe

Blizzard przypomina o coraz ciekawiej wyglądającym Overwatch

przeczytasz w 1 min.

Każdy z nowych materiałów zdaje się potwierdzać to, o czym mówiono podczas zapowiedzi gry.

Overwatch

Blizzard zdecydował się przypomnieć graczom o Overwatch, a więc produkcji, która zabierze nas w nowy świat, którego w wykonaniu wspomnianego producenta nie widzieliśmy od roku 1998. Nie tylko z tego powodu tytuł ten zapowiada się jednak ciekawie.

Każdy z nowych materiałów zdaje się potwierdzać to, o czym mówiono podczas zapowiedzi gry. Tym bardziej szkoda, że do tej pory nie było ich wiele, ale powoli zaczyna się to zmieniać.

Blizzard od początku twierdzi, że elementem, który spodoba się graczom będzie tutaj bardzo duża liczba grywalnych postaci. Każda z nich dysponować ma przy tym zupełnie innymi mocami. Tym razem przekonać możemy się, jakimi umiejętnościami pochwalić będzie mogła się Zenyatta i Łaska.

"Zobacz, jak gra się ominckim mnichem Zenyattą w pełnym meczu z wczesnej wersji Overwatch. Materiał nagrano na komputerze PC w 60 klatkach na sekundę. Zenyatta gra po stronie obrońców na King's Row – mapie łączącej tryby „Przejęcia punktu” i „Ładunku”, zlokalizowanej w sercu futurystycznej Anglii."


"Zobacz potężne moce leczące Łaski w pełnym meczu z wczesnej wersji gry Overwatch. Materiał nagrano na komputerze PC w 60 klatkach na sekundę. Łaska gra po stronie obrońców w Świątyni Anubisa – mapie w trybie „Przejęcie punktu”, zlokalizowanej na pełnym tajemnic płaskowyżu Gizy."


Źródło: youtube - Overwatch PL

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  4
  Czekałem na taką grę odkąd porzuciłem TF2 jak się skiepścił a Valve się zaczęło rozmieniać na drobne. I stało się, gra darmowa i w dodatku od Blizzarda. Dawać mi to tu jak najszybciej.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Wszystko czego dotknie się blizzard zmienia się w kurę znoszącą złote jaja :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    no ok, to już widzę że jak zawsze przy grach Blizza będę grał po angielsku. "Łaska" lol :) ja wiem że to dosłowne tłumaczenie, ale czasem dosłowność kłuje po oczach.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Dzięki Diablo 3 wypisałem się z następnych produktów Blizzarda. Poczekam na UT4. ;-)
     • avatar
      Satanski
      -1
      Może dwadzieścia lat temu...
      • avatar
       Balrogos
       0
       Nie ma to jak robic klona innych gier, a starego dobrego blizzarda niestety nie ma ;/