Gry komputerowe

Blizzard przypomina (w świetnym stylu) o Battle for Azeroth

przeczytasz w 1 min.

Battle for Azeroth wzbogaca się o dużą aktualizację. Jedną z jej najważniejszych składowych jest Thrall, ork doskonale znany fanom uniwersum World of Warcraft.

Na temat gier studia Blizzard pojawiają się niekiedy krytyczne głosy. Bardzo trudno jednak znaleźć osoby, które oceniałyby negatywnie przygotowane przez tę ekipę zwiastuny. Po ostatnim z nich niewiele powinno się w tej kwestii zmienić.

Producent zdecydował się przypomnieć o World of Warcraft, a konkretnie o dodatku Battle for Azeroth. Okazał się on bardzo dużym sukcesem, w związku z czym nie dziwi systematyczny rozwój i wydawanie nowych elementów urozmaicających zabawę.

Zwiastun Safe Haven to materiał nawiązujący do aktualizacji oznaczonej numerem 8.2. Jedną z jej najważniejszych składowych jest Thrall, ork doskonale znany fanom uniwersum World of Warcraft. Ostatnio wiódł on spokojny żywot, ale okazuje się, że nie może zaznać spokoju na dłuższą metę.


Oczywiście Thrall i czekające na niego zadanie to nie jedyna nowość wprowadzana przez aktualizację 8.2. Na graczy czeka tu także wiele innych smaczków. To chociażby kolejne strefy (Mechagon oraz Nazjatar), ekspedycje, elementy ekwipunku czy odblokowana opcja latania.

Źródło: World of Warcraft

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  4
  Jeśli chodzi o animacje to blizzard nigdy nie zawodzi, klimat aż się wylewa ;)
  • avatar
   xxx.514
   1
   Że też Blizzard nie weźmie się za robienie filmów... Od lat ich animacje są daleko do przodu w porównaniu z tym co zazwyczaj jest prezentowane przez wytwórnie filmowe.
   • avatar
    q3aki
    0
    pomimo ze nie jestem fanem, to chyle czola przed tymi animacjami spod ich skrzydel.
    • avatar
     Marucins
     -9
     Masakra. Tyle czasy ludzie marnują w tej grze :\