Mobile

Bonusy i gigabajty od nju mobile. Nowe oferty już są

przeczytasz w 1 min.

Nowe oferty nju mobile na kartę stają się faktem. Zadbano o dwie nowe usługi - obie działają w sieci 5G. Co dokładnie można otrzymać za 19 zł miesięcznie, a co zawiera oferta za 29 zł miesięcznie?

Orange aktualizuje ofertę. W nju mobile pojawiają się dwie nowe opcje, a jakby tego było mało, to istnieje możliwość zdobycia dodatkowych gigabajtów w ramach bonusów. Oto szczegóły:

 • Pierwsza nowa oferta kosztuje 19 zł miesięcznie. Otrzymujemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB
 • Droższy wariant wyceniony został na 29 zł miesięcznie. Tu również oferowane sa rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, ale jest znacznie więcej GB, bo aż 40.
 • Obie opcje działają w siec 5G

Nju mobile: są nowe oferty, zadbano też o bonusy

Całość można wzbogacić o kolejne gigabajty, bowiem zadba o dwa bonusy. Trzeba jednak spełnić warunki, by cieszyć się z dodatkowych pakietów danych:

 • 599 GB na start za wyrażenie zgody marketingowej, ważne przez 31 dni – bonus dostępny dla nowych i obecnych klientów;
 • 2400 GB na rok, czyli 200 GB w 12 paczkach – bonus dostępny w nowych usługach. Zasady są proste – jeśli klient dojdzie do limitu GB w ofercie za 19 zł lub za 29 zł, to automatycznie włącza się paczka 200 GB ważna do końca cyklu. Do promocji należy zarejestrować się SMS-em

Źródło: blog Orange Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po1nter
  0
  Njumobile mam chyba od początku istnienia i bardzo mi odpowiada ta umowa. Płacę 49zł za 2 numery. mam wszystko bez limitu + 120GB miesięcznie (na oba numery) + 5GB w Unii. Ale nie ma oferty idealnych. W Nju nie ma eSIM. Jest 5G ale z tego co się dowiedziałem eSIM nie mają i nie planują mieć.