Słuchawki

Słuchawki Bose QuietComfort 25 z zaawansowaną redukcją hałasu

przeczytasz w 1 min.

Model ten charakteryzować ma się jeszcze lepszą redukcją hałasu, a jednocześnie wyższą jakością samego dźwięku.

Bose QuietComfort 25 kobieta

Od kilku dni w przedsprzedaży dostępne są najnowsze słuchawki wokółuszne firmy Bose – QuietComfort 25. Model ten charakteryzować ma się jeszcze lepszą redukcją hałasu, a jednocześnie wyższą jakością samego dźwięku.

Słuchawki Bose QuietComfort 25 charakteryzują się najlepszą dotychczas – jak zapewnia producent – technologią redukcji hałasu. Szczególnie mamy to odczuć przy niskich częstotliwościach. Mikrofony umieszczone wewnątrz i na zewnątrz muszli słuchawkowych wykrywają niepożądane dźwięki, po czym przesyłają swoje pomiary do autorskiego cyfrowego mikroukładu. Ten w ciągu ułamku milisekundy jest w stanie obliczyć moc sygnału równoważnego, co owocuje redukcją hałasu z otoczenia.

Jednocześnie jednak poprawiona w stosunku do poprzednich modeli z serii QuietComfort została ponoć także jakość samego dźwięku. Aktywna korekcja (Active EQ) gwarantować ma gładsze pasmo przenoszenia, a technologia TriPort umożliwia osiągnięcie szczegółowych niskich tonów i zmniejszenie efektu „syczenia”. 

Bose QuietComfort 25 kolory

Bose QuietComfort 25 są zasilane przez pojedynczą baterię AAA. Według producenta pozwala ona na 35 godzin słuchania muzyki. Co istotne, po rozładowaniu, wciąż możemy słuchać – tyle tylko, że wyłączona zostaje funkcja redukcji hałasu. Całości dopełniają natomiast wbudowany pilot i mikrofon – elementy te umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych.

„Słuchawki QuietComfort 25 wyznaczają nowy standard w dziedzinie jakości dźwięku", twierdzi Sean Garrett, vice president Bose Noise Reduction Technology Group. „Usprawniliśmy niemal każdą cechę, otrzymując doskonałą redukcję hałasu, naturalny dźwięk oraz imponujący profil i styl. Dodatkowo obracane muszle słuchawek pozwalają na ich dokładniejsze złożenie. Długo czekaliśmy na słuchawki, które mogłyby zastąpić tak udaną konstrukcję jak model QC 15, chcieliśmy by były one lepsze i odróżniały się od poprzednika – QC 25 spełnia oba te warunki”.

Bose QuietComfort 25 wygląd

Obecnie słuchawki Bose QuietComfort 25 dostępne są w przedsprzedaży – dostawy rozpoczną się 15 września. Cena tego urządzenia to 1299 złotych.

Źródło: Bose

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sceri
  3
  Wszystko jest kwestią potrzeb i pragnień.
  Wyobraźmy sobie dylemat: Na co wydać 700zł, nowy średniej jakości smartfon czy słuchawki?
  Dla mnie odpowiedź jest prosta. Słuchawki - dają dużo więcej przyjemności niż telefon i po dwóch latach nie są już przestarzałe - wręcz przecwinie :)

  Co do produktu opisanego w artykule - nie słuszałem jak gadają, także na podstawie opisu czy zdjęć (a raczej renderingu) nie będę oceniał.
  • avatar
   robertpos
   1
   Słuchawki Bose linii QuietComfort są konstruowane głównie z myślą używania ich jako słuchawek redukujących hałas, np. w samolocie. Kto używał ich w takich okolicznościach - wie o czym piszę. Pozostałe cechy są drugorzędne. Komentarze, że za kwotę 1299 można kupić lepsze słuchawki są bez sensu. Owszem, w tej cenie można kupić lepiej grające słuchawki, ale bez funkcji aktywnej redukcji hałasu.
   • avatar
    laaval
    1
    A ktoś z komentujących w ogóle miał na uszach te słuchawki z serii QuietComfort? Chyba niekoniecznie. Grają całkiem ok, ale ich główną zaletą jest redukcja hałasu z zewnątrz. I to działa :) Osobiście nie dałbym tyle za słuchawki (mi spokojnie wystarczają genialne superluxy), ale chętnie bym takie bose (najlepiej w wersji dokanałaowej) przytulił :)
    • avatar
     Gładziu
     -1
     Jeszcze nie widziałem żeby jakikolwiek cyfrowy "polepszacz" dźwięku coś polepszył. A do tego bełkot o "naturalnym dźwięku". Nie może być naturalne coś, co właśnie próbuje się po drodze do ucha zmienić.
     • avatar
      Konto usunięte
      -6
      1299 zł xD o maj gat, jak wygram w totka to MOŻE kupie.
      Kto normalny kupuje słuchawki za tyle kasy ? Ja mam za 8 zł z Cerfa i jak mi się zjebią za rok czasu to kupuje nowe w podobnej cenie.
      • avatar
       deKofi
       0
       My używamy poprzedniej wersji tych sluchawek podczas prac w serwerowni z uwagi na wygluszanie hałasu wentylatorów. Genialnie sie sprawdzają.