Drukarki i skanery

Brother MFC-J825DW wielofunkcyjne urządzenie w nowej, niższej cenie

przeczytasz w 1 min.

Nie wszystko drożeje

W ofercie firmy Brother od jakiegoś czasu znajdowało się urządzenie wielofunkcyjne MFC-J825DW. Ten atramentowy kombajn 4w1, łączący cechy drukarki, kopiarki, skanera i faksu przeznaczony dla małych i średnich biur wypadał bardzo dobrze w testach, jednak jego cena nie zachęcała do zakupu. Mamy dobrą wiadomość – cena spadła i to znacznie.

Brother MFC-J825DW to kolejne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do użytku w mniejszych firmach, wyróżniające się ergonomią, kompaktowymi rozmiarami oraz obecnością innowacyjnych technologii.

Firma Brother podzieliła się też kilkoma danymi dotyczącymi możliwości swojego nowego urządzenia. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 6000x1200 dpi, a maksymalna prędkość w trybie monochromatycznym wynieść ma 35 stron na minutę. Warto też tutaj dodać, że umożliwia ona automatyczne drukowanie dwustronne (tzw. duplex). Jeżeli zaś chodzi o rozdzielczość skanera, to wynosi ona 2400x2400 dpi.

Brother MFC-J825DW

Mające wymiary 40,5x18x51,9 mm i łączące się z komputerem poprzez złącze USB 2.0 urządzenie wielofunkcyjne ma jeszcze jedną zaletą – stosunkowo duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej ok. 3,3".

W dniu premiery urządzenie to kosztowało przeszło 1100 złotych. Po dwóch miesiącach możemy jej jednak dostać za znacznie mniejszą kwotę. W wybranych sklepach, Brothera MFC-J825DW możemy dziś mieć nawet za mniej niż 700 złotych.
 

Więcej o drukarkach:

Źródło: Brother, inf. własna

produkt roku 2011/12

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wildthink
  0
  A o wi-fi to zapomnieliście napisać, a to obecnie dość istotny "detal". Do wad zaliczyłbym wykończenie w stylu "piano black".
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Styl jak styl drukarka ma być uniwersalna i tania w eksploatacji. Atramentówki w ostatnim czasie stały się bardzo atrakcyjne jeśli chodzi o biura. Koszty eksploatacji na podobnym poziomie co laser a sprzęt tańszy. Sam użytkuję podobny sprzęt tylko ze od hp 6500a plus officejet. Naprawdę niezastąpiony sprzęt w firmie.