Gry

Bulletstorm z Games for Windows Live

przeczytasz w 1 min.

Jak się dowiedzieliśmy, jedna z najbardziej oczekiwanych gier PC przyszłego roku, nasz rodzimy Bulletstorm, będzie obsługiwać Games for Windows Live.

Takie informacje uzyskał serwis Bigdownload po tym jak sklep Gamestop umieścił w swojej ofercie limitowaną edycji gry, na której okładce widnieje napis "Games for Windows Live". W ramach potwierdzenia czy nowość ze stajni twórców słynnego także na Zachodzie Painkillera będzie wspierana przez usługę Microsoftu, redaktorzy wspomnianego portalu skierowali zapytanie do wiarygodnego źródła - Epic Games.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź - wydawca rozjaśnił całą sprawę. Bulletstorm faktycznie ma korzystać z dobrodziejstw Games for Windows Live. Kwestią niewiadomą pozostaje to, czy konto online wymagane będzie tylko przy trybie sieciowym jak w Bioshocku 2, czy także do sprawnego działania kampanii dla pojedynczego gracza wzorem Gears of War.  

Bulletstorm to nietuzinkowa gra akcji, w której trzon rozgrywki nie stanowią wyłącznie szybkie wymiany ognia, ale przede wszystkim bezpośredni i jak najbardziej brutalny kontakt z przeciwnikiem. Wcielimy się w skórę prawdziwego twardziela Graysona Hunta, który podobnie jak Duke słynie z niewyparzonej gęby.

Premiera najnowszego dziecka People Can Fly już 22 lutego 2011 roku na pecety oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Dodajmy na koniec, że nabywając edycję specjalną zdobędziemy dostęp do wersji beta następnego wielkiego "EPICkiego" tytułu - Gears of War 3. 

Źródło: Bigdownload.com

 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vinetou80
  0
  Uściślijmy również,że edycja specjalna z dostępem do bety Gears of War jest tylko na wyłącznośc na xboxa360 :)
  • avatar
   specialboy
   0
   Na co komu ten LIVE skoro STEAM jest leszcza dystrybucją gier, dodatków, updatów itp. Robia moim zdaniem wielki błąd!!! dołączać do LIVE'a ;/
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A tak w ogóle to co ten LIVE daje? Mam dwie gry, które wspierają GfWL i żadnych dobrodziejstw oprócz achievement-ów nie zauważyłem. A prawdą jest, że dzięki LIVE można grać online z xboxowcami?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     ble ble ble... Wszystkiego dobrego:)