Gry

Burnout Paradise (PC) – wypróbuj za darmo

przeczytasz w 1 min.

Firma Criterion poinformowała dziś, iż zdecydowała się zaoferować wszystkim pecetowym graczom specjalną wersje demonstracyjną nowej odsłony Burnout’a. Ma ona pojawić się przed lutową premierą gry i zawierać będzie tak naprawdę całe miasto Paradise City ze wszystkimi jego atrakcjami. Jedynym ograniczeniem będzie tutaj czas (na tą chwile nie wiadomo jak długo ów program pozwoli nam na zabawę). Co ciekawe, opisywana wersja trialowa zawierać ma również tryb multiplayer do 8 graczy jednocześnie.

Zgodnie z zapowiedzią demo ma zostać udostępnione zarówno na stronach Criterion jak i Electronic Arts, a także dystrybuowane w formie płytowej, przy czym istotne jest, iż do jego uruchomienia nie potrzeba płyty. Będzie więc możliwe (a nawet wskazane, zgodnie z tym co sugeruje Criterion) dalsze "dzielenie" się z przyjaciółmi posiadanym nośnikiem.:)

Na koniec warto wspomnieć, iż edycja pecetowa gry Burnout Paradise będzie od razu zawierała wszystkie wydane dotąd na konsolach aktualizacje jak również całkowicie nową wyspę (Big Surf Island), którą Criterion zapowiedział parę dni temu na konsole (jako dodatek Premium, a więc w pełni płatny).


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tarjei86
  0
  no nareszcie :) a więc jest się z czego cieszyć...wprawdzie grywam niewiele, jednak miałem przyjemność kilkukrotnie zagrać w Burnout'a i zawsze byłem pod ogromnym wrażeniem grywalności tego tytułu. Mam nadzieję, że wersja na poczciwe blaszaki będzie równie dobra jak wersja konsolowa:)
  • avatar
   Szymon331
   0
   Ale by było beznadziejnie gdyby po kilku dniach gra przestałaby działać. To ja już wolę bardziej okrojoną wersję.
   • avatar
    19arek93
    0
    Jak dla mnie genialny pomysł! Tylko żeby to nie był limit 1-godzinny ;)