• benchmark.pl
 • Gry
 • Multiplayer Call of Duty: Black Ops 3 sprawdzimy już w sierpniu
Gry

Multiplayer Call of Duty: Black Ops 3 sprawdzimy już w sierpniu

przeczytasz w 1 min.

Niezależenie od tego jaką mamy platformę. Bylebyśmy tylko zamówili grę przedpremierowo.

Call of Duty: Black Ops III

Premiera gry Call of Duty: Black Ops III coraz bliżej, a to oznacza testy. Od jakiegoś czasu wiemy, że posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli sprawdzić jak nowe dzieło studia Treyarch wypada w akcji już od 19 do 23 sierpnia. Teraz firma Activision zatwierdziła również terminy beta testów trybu multiplayer na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych. 

Zgodnie z warunkami podpisanego z Sony kontraktu gracze z inną niż PlayStation 4 platformą będą musieli czekać nieco dłużej zarówno na dostęp do rozszerzeń DLC, jak i na start beta testów. Na szczęście niedużo dłużej. Oficjalnie wiemy już bowiem, że testy trybu multiplayer na Xbox One i PC odbędą się w dniach 26 – 30 sierpnia.

Nie wiemy jeszcze co konkretnie przyjdzie nam sprawdzić podczas beta testów. W zapowiedzi Activision czytamy jedynie, że będziemy mogli „wypróbować nowy, dynamiczny system ruchu, poznać mechanikę dostosowywania stylu gry, odkryć zupełnie nowe mapy i nie tylko”.

Czas na złą wiadomość. Udział w beta testach zarezerwowany jest wyłącznie dla tych graczy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie gry Call of Duty: Black Ops III.

Premiera nowego Call of Duty planowana jest na 6 listopada. Oprócz wymienionych wyżej platform gra zadebiutuje te na PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: GameSpot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Son1c
  3
  Kupowanie gier w preorderze w obecnych czasach to największy błąd jaki można popełnić. Wyciągnąć od graczy jak najwięcej kasy a później wydać bubel. Myślę że ja jak i większość trzeźwo myślących ludzi nie popełnia juz tego błędu.
  • avatar
   Dragonik
   2
   Ci którzy szanują pieniądz i nie wierzą ślepo w markę to na pewno nie kupują preorderów