Aplikacje mobilne

Camera MX dla Androida z opcją Live Shot

przeczytasz w 1 min.

Bardzo popularna aplikacja powinna zbierać teraz jeszcze lepsze opinie.

Camera MX

Wśród darmowych aplikacji na Androida nie brakuje także propozycji dla miłośników fotografii. Jedną z popularniejszych jest tutaj Camera MX, która po ostatniej aktualizacji jeszcze bardziej zyskała na atrakcyjności.

Najnowsza wersja aplikacji przyniosła bowiem opcję Live Shots, która najczęściej porównywana jest do Live Photos znanej z najnowszych iPhone'ów, chociaż podobne rozwiązanie dostępne jest również w wybranych smartfonach Lumia. Dzięki temu użytkownik otrzymuje tak zwane „żywe/ruchome zdjęcia”. Prócz danego kadru zobaczyć można bowiem zarejestrowane ułamki sekund przed nim.


Aplikację Camera MX pobrać można ze sklepu Google Play. Do działania wymaga ona Androida w wersji 2.3.3+, ale w przypadku chęci korzystania z omówionej wyżej funkcji potrzeba już urządzenia z Androidem 4.3+.

Pobierz: 

Camera MX na Androida

Rozmiar pliku:

22 MB

Źródło: play.google, youtube -  MAGIX

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kombajn
  0
  Osobiście używam open camera ale ta też z ciekawości przetestuje.
  dla zainteresowanych:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera

  A tak swoją drogą nie zastanawia was ten paradoks że recenzenci telefonów przy odtwarzaniu wideo mówią np apka beznadziejna zainstaluj zewnętrzną aplikacje, i uważają że jest ok. A potem ślinią sie przez 15 minut nad tym czy aplikacja aparatu jest dobra czy nie a słowem nie wspomną że po prostu można użyć innej lepszej jeśli fabryczna jest kiepska, albo po prostu prościutka z jedynie podstawowymi opcjami.