Gry

Capcom zapowiada Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition

przeczytasz w 1 min.

Capcom zdecydował się przygotować zbiorcze wydanie gry. Chętni na Resident Evil 7 z kompletem dodatków?

Sprzedaż Resident Evil 7: Biohazard okazała się nieco niższa od tej, jaką zakładał producent. Mimo tego nie zdecydował się na zaprzestanie dalszego rozwoju gry. Co więcej, przygotował nawet dodatkowe wydanie.

Zapowiedziano premierę Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition, czyli pakietu, w którym znajdzie się gra z przygotowanymi dla niej dodatkami. Zainteresowani będą mogli udać się do sklepów pod koniec roku - 12 grudnia. Pakiet oferowany będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto dodać, że prócz znanych już dodatków znajdą się tutaj dwa nowe - Not a Hero oraz End of Zoe. W pierwszym (który udostępniony będzie wszystkim posiadaczom gry za darmo) pojawi się Chris Redfield, w drugim można będzie natomiast dowidzieć się więcej o losach tytułowej Zoe. W obydwu rozszerzeniach spodziewać można się też nowych przeciwników.


Źródło: capcom

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    szczablik
    0
    Na takie paczki czekam :) Ostatnim czasem, mam wrażenie, że to jedyny słuszny zakup, paczki Gold Edition bądź Game of the Year (jak zwał tak zwał). Wszystkie dodatki, załatana gra i to w atrakcyjnej cenie (patrz przykład Wiedźmina 3).