Ciekawostki

Castlevania powraca - drugi sezon serialu już dostępny na Netflix

przeczytasz w 1 min.

Abonenci usługi Netflix mogą już obejrzeć komplet ośmiu odcinków składających się na drugi sezon serialu Castlevania. Znajdziecie cztery godzinki?

Pierwszy sezon serialu Castlevania był genialny. W ten weekend możemy przekonać się o tym, czy kontynuacja też taka jest. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w katalogu Netflix pojawił się bowiem drugi sezon tej opowieści.

Drugi sezon serialu Castlevania jest złożony nie z czterech (jak pierwszy), lecz z ośmiu odcinków (i ponownie wszystkie wylądowały w serwisie równocześnie). Najkrótszy z nich trwa 24 minuty, najdłuższemu zaś brakuje jednej minuty do pół godziny. Cóż, dobrze, że właśnie zaczyna się weekend.

Oficjalny opis tego, co czeka na widzów w drugim sezonie opartej na serii gier produkcji, brzmi następująco: „Drakula i jego wampirza armia chcą oczyścić świat z ludzkiej plagi, ale na ich drodze staje trójka zaskakujących bohaterów”. Czy potrzeba dodatkowej zachęty?

Jeśli tak, to poniżej znajduje się najświeższy zwiastun (a właściwie jest to trailer z lipca, tyle tylko że nieco zmodyfikowany):

Serial jest dostępny w usłudze Netflix. A gdy już skończy się ósmy odcinek, to… spokojnie, nie rozpaczajcie. Trzeci sezon jest w drodze.

Źródło: Netflix

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ghola
    0
    Tak zdecydowanie znajdę czas na drugi sezon :)

    Akurat zastanawiałem się co dzisiaj obejrzeć.