Gry

CDP na PGA 2016 - Wielki Giermasz i prezentacje gier

przeczytasz w 1 min.

Firma CDP ogłosiła, że wybiera się na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Co ze sobą przywiezie?

Tegoroczna edycja imprezy Poznań Game Arena zapowiada się coraz lepiej. Kolejny wystawca potwierdził swoja obecność – to firma CDP, która przygotowała na tę okazję potężną porcję atrakcji. Na co mogą liczyć obecni na poznańskich targach?

Najciekawszą dla wielu osób informacją będzie pewnie ta, że – jak zresztą co roku – podczas PGA 2016 odbędzie się Wielki Giermasz. To okazja, by zgarnąć gry na PC i konsole (po raz pierwszy także na sprzęty Nintendo) w cenach już od 5 zł, jak również gry planszowe i kolekcjonerskie gadżety.

CDP PGA 2016

Jak na wydawcę przystało, w strefie CDP nie zabraknie też prezentacji najgorętszych tegorocznych i przyszłorocznych premier. W akcji zobaczymy Farming Simulator 17, nową grę twórców Gothica, czyli Elex, jak również SpellForce 3, Battle Chasers: Nightwar, The Dwarves, Super Dungeon Bros, Darksiders Warmastered Edition, Yesterday Origins, Syberia 3 i Moto Race 4 na Playtation VR.

Niedawno spółka CDP rozrosła się o wydawcę gier niezależnych – Klabater. Także on pojawi się na Poznań Game Arena 2016. Przywiezie ze sobą przygodówkę w rzeczywistości wirtualnej Alice VR oraz turowego erpega Regalia: Of Men And Monarchs

Firma CDP przygotowuje także specjalną strefę poświęconą grze Overwatch. Na 12 stanowiskach będzie można oddać się rozgrywce, ale to nie wszystko. Będzie także możliwość uzyskania fryzury i makijażu inspirowanych tym tytułem, jak również zrobienia sobie selfie z najlepszymi polskimi cosplayerami.

Poznań Game Arena 2016 odbędzie się w dniach 21-23 października. 

Źródło: CDP. Foto z PGA 2015: Tomasz Duda/Benchmark.pl

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!