Monitory

CeBIT'09: Trzy zaskakujące monitory od ASUSa

przeczytasz w 1 min.

Asus odsłonił właśnie swoją nową linię energooszczędnych monitorów LCD. Seria nazywa się EzLink. Motywem przewodnim jest zdanie: Pracuj mniej i szybciej. Są to monitory bezprzewodowe, dzięki którym możemy mówić o przełomowym momencie w technologii wyświetlania obrazu.

Dzięki technologii Wireless Host Controller Interface monitor będzie wyświetlał obraz tak samo dobry jak poprzez połączenie kablowe.

Nazwy dwóch pierwszych modeli monitorów to: VH192C oraz VH196C. Są to monitory ekologiczne, gdyż zużywają 20% mniej energii niż standardowe modele. Dodatkowo model VH192C posiada technologię ColorShine, dzięki której wyświetlany obraz staje się jeszcze bardziej naturalny.

Więcej informajci o panelach można przeczytać na stronach ASUS.

 Źródło: Asus.com

Zobacz wszystkie wiadomości dotyczące wydarzeń i nowości na targach CeBIT 2009

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wolfikx
  0
  Na takie nowinki to warto czekać. Jeszcze tylko informacja o wyświetlanej przestrzeni barw i byłby komplet - nie licząc ceny ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ale pewnie dojdzie przewód zasilający urządzenie transmitujące sygnał obrazu. Bo wątpię żeby było zasilane z portu karty graficznej. Nowinka fajna, ale chyba bardziej dla osób dla których ograniczeniem odległości monitora od komputera jest długość przewodu.
   • avatar
    SoundsGreat
    0
    Ciekawe rozwiązanie, ale przez konieczność podłączenia kabla zasilania (bo przecież nie są na baterie) taki monitor nigdy do końca nie uwolni się od kabli.
    • avatar
     19arek93
     0
     Ciekawe jak z opóźnieniem ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Kable, nie kable... Gracze nadal stosują myszki przewodowe, bo są 'lepsze' od bezprzewodowych. Tak samo będzie i z monitorami.