Akcesoria Mobilne

CELLTACK - pierścień, który ułatwi korzystanie ze smartfona

przeczytasz w 1 min.

Kolejny ciekawy projekt w serwisie indiegogo.

CELLTACK pierścień

W serwisie indiegogo, w którym to twórcy ciekawych projektów ubiegać mogą się o pomoc finansową w ich realizacji, pojawiło się już wiele wartych uwagi pomysłów. Wydaje się, że wiele osób zainteresować może również CELLTACK - ciekawy gadżet powstający z myślą o smartfonach.

Na pierwszy rzut oka jest to nic innego jak element biżuterii. CELLTACK ma bowiem kształt pierścienia i nie jest to bezpodstawne, ponieważ użytkownicy nosić będą go na palcu. Jakie z tego korzyści?

Pierścień łączyć będzie się z magnetyczną "podstawką" mocowaną na obudowie smartfona. Dzięki temu możliwe ma być bezproblemowe obsługiwanie smartfona jedną ręką, bez obawy, że będzie mógł on wypaść z dłoni. Co więcej, CELLTACK umożliwi mocowanie naszego urządzenia mobilnego w innych miejscach, chociażby na ścianie.

CELLTACK dostępny będzie w kilku kolorach i w wielu rozmiarach, tak, by każdy mógł dopasować go dla siebie. Twórcy planują dalszy jego rozwój, o ile oczywiście wzbudzi on zainteresowanie.

Jeśli ciekawi Was, jak używanie gadżetu wyglądać mogłoby w praktyce, to odpowiedź znajdziecie na poniższym materiale wideo.


Twórcy proszą o 40 000 dolarów, na zbiórkę których pozostało jeszcze 12 dni (stan na 02.04.2014 r.). W zależności od oferowanej kwoty można będzie liczyć na różne pakiety. Ich zawartość, a także kilka innych ciekawych informacji znajdziecie na stronie produktu w serwisie indiegogo.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsza partia CELLTACK powinna trafić do sprzedaży na początku lipca.

Źródło: indiegogo

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  16
  Boże weź taki porządny piorun i walnij tam w tych debili
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Chyba tylko w aucie znalazłbym dla tego czegoś zastosowanie...
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Ja poproszę taki pierścień z wibracją i BT, to na znajdę inne zastosowanie :D
    • avatar
     BeeTrain
     1
     I pewnie tylko dla Iphone'ów to będzie
     • avatar
      tomto
      0
      Każdy element magnetyczny zakłóca działanie fal radiowych, więc może się okazać, że tam gdzie kiedyś był zasięg, teraz go nie ma, gps może łapać znacznie dłużej albo mogą być problemy z siecią wifi lub bluetooth ...
      • avatar
       Mulciber
       0
       Jeśli cena nie będzie zaporowa dla mnie bomba
       • avatar
        pongo
        0
        Ja mogłbym się zastanowić nad kupnem gdyby ten magnes na ścienie ładował smartfona ale bez przewodów wiszących przy magnesie.
        Pomysł aby mocować smartfona do roweru górekiego za pomocą magnesu jest dość ryzykowny.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Celltack to system modułowy, który pozwala swobodnie przepinać urządzenie między jego elementami. W razie jakichkolwiek pytań co do działania produktu lub jego zakupu zapraszamy na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/celltack Twitterze: https://twitter.com/celltack lub prosimy o wysłanie e-maila na [email protected]
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          jest już w Polsce. Sprzedają tylko trzy sklepy, jeden z nich: http://www.celltack.eu - fajna sprawa, malutki dyskretny i trzyma się mocno nawet na wybojach