Ciekawostki

CES: Gwiezdne Wojny na Blu-ray jesienią

przeczytasz w 1 min.

Czy we wrześniu wzrośnie światowa sprzedaż napędów Blu-ray? Tego nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że miłośnicy gwiezdnej sagi powinni szykować się na jej premierę na błękitnym nosniku.

Nie da się ukryć, że Gwiezdne Wojny odcisnęły swoje piętno nie tylko w świecie showbiznesu, ale również wielu innych dziedzinach życia codziennego. Świat gier komputerowych garściami czerpie z tej tematyki. Gry z akcją osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen bywają czasem gorsze, czasem lepsze, to jednak stale powracają w coraz to nowej postaci. Jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji 2011 roku jest Star Wars: The Old Republic.

Ale nie tylko nową grą będziemy mogli się cieszyć w 2011 roku. Po latach oczekiwań i zapowiedzi, poznaliśmy oficjalną datę premiery gwiezdnej sagi na nosniku Blu-ray. Płyty trafią do sprzedaży we wrześniu i dostępne będą jako trzy zestawy. Dwa podstawowe zawierać będą wszystkie prequele lub oryginalną trylogię. Najbogatszy, 9-płytowy, zestaw oprócz wszystkich 6 filmów będzie oferował ponad 30 godzin dodatkowych materiałów.

Komplet wszystkich filmów dostępny będzie w cenie 140 dolarów amerykańskich, natomiast każda z trylogii w cenie 70 dolarów. Są to ceny obowiązujące w sklepie Amazon.

Prezentacji na stoisku Panasonica dokonał sam Lord Vader. Warto zwrócić uwagę, że nie będzie to prawdopodobnie wydanie 3D. Jak widać, George Lucas wie, że na przygodach kosmicznego farmera i jego ojca majsterkowicza da się zarobić nie raz i nie dwa.


Źródło: Endgadget

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dziwne ja mam SW ep. 3 w full HD