Gry na konsole

Chętnych na zakup Red Dead Redemption 2 nadal przybywa

przeczytasz w 1 min.

W sklepach znalazły się już 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2. Tak dobrego wyniku nie spodziewano się nawet w Take-Two.

Niewielu było wątpiących w to, że Red Dead Redemption 2 okaże się świetną grą. Słusznie, ponieważ faktycznie mamy tu do czynienia z jednym z największych hitów ostatnich miesięcy. Wyniki sprzedaży tylko to potwierdzają.

Już chwilę po premierze Red Dead Redemption 2 można było mówić rewelacyjnym starcie sprzedaży i wygenerowaniu ogromnych przychodów podczas pierwszego weekendu obecności na rynku. W listopadzie doszły do tego informacje, iż do sklepów wysłano 17 mln egzemplarzy gry. Można mieć już pewność, że taka, a nawet większa liczba egzemplarzy trafiła w ręce graczy.

Firma Take-Two poinformowała bowiem, że w sklepach znalazły się już 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2, a nie zamawiałyby one kolejnych gdyby posiadały w magazynach odpowiednie zapasy. Przedstawiciele Take-Two nie ukrywają, że zainteresowanie Red Dead Redemption 2 jest większe niż oczekiwano.

Jeśli chodzi natomiast o wyniki finansowe firmy Take-Two, w ostatnim kwartale 2018 roku wygenerowała ona 1.249 mld dolarów przychodu. W porównaniu do analogicznego okresu wcześniejszego roku to ogromny wzrost. Na koniec 2017 roku była bowiem mowa o przychodach w wysokości o 480.8 mln dolarów.


Źródło: Rockstar Games, take2games

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  solasoft
  7
  Tylko niech teraz zrobia na PC to maja moja kase.
  • avatar
   ncc1701
   5
   W obecnych czasach, kiedy wiekszosc robi gry online a odpuszcza sobie tryb pojedynczego gracza, to trudno sie dziwic, ze jedna z niewielu gier single, w dodatku technicznie bardzo dobrze zrobiona bedzie sie swietnie sprzedawac...
   • avatar
    Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
    2
    Gra rewelacyjna niemal czułem zapach końskiego łajna,smrodu miast i spoconych npc którzy nie zmieniają bielizny i ubrań.
    Rewelacja!
    • avatar
     ddiabelekk
     0
     Jeśli jesteście przyzwyczajeni do grania na PC to przypadkiem nie popełniajcie błędu i nie kupujcie tej gry na PS4 tylko spokojnie poczekajcie do wyjścia na PC.

     Ja jako nowicjusz na PS4 pomimo, że przegrałem inne tytuły na PS4 jak god of war i spider man na najwyższym poziomie trudności nie byłem w stanie grać w red dead redemption na padzie. Tam po prostu gra jest oparta na tym, abyś dużo celował, za dużo. Jest to nieprzyjemne i zabiera bardzo dużo funu z gry.