Obudowy

Chieftec zapowiada heksagonalną obudowę PC

Paweł Maziarz | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Chieftec jak zwykle będzie obecny na targach CeBIT 2015, a jedną z nowości ma być obudowa SJ-06.

Chieftec SJ-06 obudowa - projekt

W przyszłym miesiącu odbędą się targi CeBIT 2015, na których firma Chieftec zaprezentuje kilka nowości – jedną z nich ma być heksagonalna obudowa SJ-06.

Jeszcze nie wiemy jak obudowa wygląda w pełnej krasie, ale projekt zrobił na nas ogromne wrażenie. Na uwagę zasługuje nietypowy kształt i przeszklony bok, przez który można wyeksponować podzespoły komputera – to ukłon w stronę moderów i entuzjastów.

Konstrukcja ta pomieści płytę główną mATX i standardowy zasilacz ATX, a montaż komponentów obejdzie się bez użycia narzędzi. Z przodu wyprowadzono dwa porty USB 3.0, a także kontroler obrotów dla wentylatorów.

Na stoisku firmy Chieftec (Hala 15 stanowisko F12) będzie można zobaczyć nowe zasilacze i inne obudowy, a także rozwiązania dla serwerów i systemów pamięci masowej. Oprócz tego producent pochwali się "polewaczem" do piwa w kształcie... obudowy komputera.

Źródło: Chieftec

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  chętnie bym taką obudowę kupił, ale na pewno będzie o wiele droższa przez swoją innowacyjność
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  ale po co?
  1
 • avatar
  Raider0001
  Chieftec który nie oferuje już praktycznie żadnych porządnych nowoczesnych produktów wyskakuje z takim dziwadłem - Fail :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Fakt jest taki, że ten kształt jest mocny z natury. Takiego kształtu są zarówno plastry miodu, jak i sieci na mangusty i wiele innych. Ciekawe jak to wyjdzie.
 • avatar
  veteran97
  karta wydmuchuje powietrze w dół? no nie wiem...