Gry

CI Games ujawniło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts

przeczytasz w 1 min.

Od paru ładnych tygodni nie było okazji do tego, aby wspomnieć o Sniper Ghost Warrior Contracts. Dziś jednak rodzimy producent podał informację, obok której nie można przejść obojętnie.

Sniper Ghost Warrior Contracts data premiery

Dowiedzieliśmy się, kiedy można będzie rozpocząć zabawę przy Sniper Ghost Warrior Contracts. Datę premiery gry ustalono na 22 listopada. Termin dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a mianowicie PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Co warte dodania, na rynku amerykańskim dystrybucją gry zajmie się sam CI Games. W innych krajach odpowiadać będą za to partnerzy, między innym Koch Media, które obsłuży najważniejsze rynki europejskie.

„Premiera najnowszej odsłony Snipera odbędzie się w gorącym okresie przedświątecznym. To globalna data premiery zarówno na konsole jak i na komputery PC. Będziemy z nią dobrze widoczni na półkach sklepów na całym świecie, poprzez naszą własną dystrybucję w USA oraz sieć międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych. Tego dnia grę będzie można również kupić w kanałach cyfrowych. Szacujemy, że już w ciągu pierwszego roku sprzedaży właśnie z nich pochodzić będzie większość naszych zysków.” - Marek Tymiński, prezes CI Games

Przypomnijmy, że akcja Sniper Ghost Warrior Contracts będzie rozgrywała się na Syberii, a celem graczy ma być realizacja tytułowych kontraktów. Każdy z nich da się ukończyć na kilka sposobów (przynajmniej wedle zapowiedzi) co ma zachęcać do dłuższej zabawy z grą.

Ujawnienie daty premiery gry nie obyło się bez nowego materiału wideo. Oto on.

Źródło: CI Games

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  3
  @pawluto Przeczytaj tytuł gry, proszę, a potem swój post. A potem jeszcze raz tytuł gry. To nie CS, żeby biegać jak bezgłowy kurczak z okrzykiem "rash Bi cyka". Także ten, jak usuną te dziwną skazę pokazującą się w lunecie to może jeszcze z tego coś będzie.
  • avatar
   Kenjiro
   1
   A zapisy będą tylko w wybranych i niezbyt sensownych miejscach, zaś ładowanie poziomu będzie trwało, bagatela, kilka minut. Przynajmniej tak było w podstawce i niewiele się nie zmieniło...
   • avatar
    pawluto
    0
    Flaki z olejem ...nie dobrze !
    Tak nie powinien wyglądać trailer gry - Nuda i powolność - To wydziera się z trailera.
    Drogie CI - Nie tędy droga ! Poprawcie to bo będzie klapa !
    • avatar
     Speed55
     0
     Kupiłem trzecią część na PS4 bo lubię skradanki, snajperki itd. Poza tym kupiłem bo usłyszałem że to Polska gra a ja lubię wspierać rodaków, ale kurw... w tamtą część nie da się grać (przynajmniej na PS4). Ładuje się godzinami i jeszcze jak by to było tylko po starcie gry to bym to przebolał ale jest tak samo gdy zaczynasz od nowa misję bo np. zginałeś. A totalnie mnie zniechęciło do niej to że co jakiś czas gra się zawiesza i to nieraz się tak zawiesi że potem PS4 mieli coś dyskiem z 3 min zanim się podniesie. Nie wiem do której misji doszedłem ale niestety po 50 próbach stwierdzam że nie da się jej przejść bo zawsze gra się w niej zawiesza.
     ps. Specjalnie dla tej gry wymieniłem dysk (myślałem że coś nie tak z nim i dlatego się wiesza i tak wolno działa) najpierw na 2TB 7200rpm HDD - myślałem że bedzie choć trochę szybciej po czym na SSD ale jest praktycznie bez różnicy.
     Włączasz grę, zamawiasz pizze przez tel. Pizza przyjeżdża, zdążysz ją zjeść, popić i w tym momencie gra się wgrała. :(
     MASAKRA