Gry komputerowe

Close Combat ląduje na GOG-u

przeczytasz w 1 min.

W ofercie platformy GOG pojawiły się trzy klasyczne i dwie współczesne odsłony wojennej serii strategicznej Close Combat. Z okazji „premiery” cała piątka dostępna jest w obniżonych cenach, co dodatkowo motywuje do powrotu.

Jeżeli macie stanowczo za dużo czasu wolnego, to musicie wiedzieć, że w katalogu platformy GOG pojawiło się pięć odsłon serii, której domorosłym strategom nie trzeba raczej przedstawiać – Close Combat.

W sklepie zadebiutowały klasyczne wojenne RTS-y od Atomic Games, które prezentując akcję z góry, przedstawiają bitwy toczone w czasach II wojny światowej. 

Konkretnie są to części od drugiej do czwartej, które na rynku pojawiły się pod koniec XX wieku: A Bridge Too Far, jeszcze bardziej realistyczna i oferująca potyczki na większą skalę The Russian Front oraz umożliwiająca ustawianie wojsk i kontrolowanie terytoriów The Battle of the Bulge.

Gry, które „zostały odświeżone i dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych”, są dostępne z 10-procentowym rabatem. 

Z kolei o 65 proc. taniej  można kupić nowsze odsłony tej serii, które oferują przede wszystkim ładniejszą oprawę wizualną – są to Gateway to Caen oraz Panthers in the Fog. Oczywiście, jak to na GOG-u, wszystkie gry są dostępne bez DRM. 

Cała kolekcja jest dostępna na stronie sklepu – gdybyście potrzebowali dodatkowego czasu na namysł, promocja potrwa tydzień.

Źródło: GOG

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  1
  Nom 3 tytuły dodawane za darmo do gazetek w cenie 18 zł.
  • avatar
   Gucio podroznik
   0
   najlepszy RTS jaki kiedykolwiek powstal, z naciskiem na literke S