Gry komputerowe

Clownfield 2042, i to jest tytuł

przeczytasz w 1 min.

Jaki Battlefield 2042 jest każdy widzi. Stan gry poskutkował nie tylko lawiną negatywnych komentarzy i filmikami z kompilacjami błędów, ale nawet grą Clownfield 2042.

Clownfield 2042 zadebiutował na Steam

Być może słyszeliście już o tym pomyśle wcześniej, bo był zapowiadany. Chociaż brzmiało to jak żart, faktycznie chodziło o grywalny projekt. Zadebiutował zgodnie z zapowiedziami, 31 grudnia. Tarfił na Steam i dość szybko zbiera tam pozytywne recenzje, w przeciwieństwie do pierwowzoru.

Pytanie jednak, czy faktycznie daje tyle radości czy być może w ciemno wychwalają zawiedzeni Battlefield 2042 i chcący dać kolejnego prztyczka w nos DICE i EA. Chociaż przy tej cenie naprawdę trudno narzekać, bo Clownfield 2042 kosztuje jedynie 3,59 zł. Do 7 stycznia dodatkowo obowiązuje rabat w wysokości 10%, aczkolwiek przy tym pułapie oznacza to oszczędności liczone w groszach.

Możesz wcielić się w żołnierza No-Clowns

Clownfield 2042 przynosi na starcie trzy tryby rozgrywki, trzy mapy - War Island, Paradise City i The Heat, a także sześć rodzajów broni. Oczywiście mowa o gatunku FPS, nie zabrakło też możliwości starć online, a nawet zarysu fabularnego.

„Clownfield 2042 to FPS, w którym wcielasz się w żołnierza wyposażonego w sześć broni, który musi walczyć z wrogiem i wygrać. Po katastrofie kryptograficznej w 2022 roku spowodowanej przez NFT, większość narodów upadła i utworzono organizację No-Clowns. Jesteś jednym z jej przedstawicieli. Uzbrój się i szykuj do wojny.”

Nieprzypadkowy jest tu tytuł, nie bez powodu pało na organizację określoną jako No-Clowns, w Clownfield 2042 nie bez powodu pojawiły się też poduszkowce czy niebezpieczne zdarzenia pogodowe. Fizyka i sztuczna inteligencja, jak określili to sami twórcy, są na „dość podstawowym" poziomie. Błędy? Też są i nie liczcie na ich wyeliminowanie. Zaoszczędzony dzięki temu czas pozwoli przygotować kilka nowych skórek.

Mieliście okazję zagrać w Battlefield 2042? Faktycznie zasługuje na dedykowaną parodię?

Źródło: steam

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dawidpis12
  3
  Teraz czekam na mody do Clownfielda, które stworzy społeczność graczy, tak, by ostatecznie gra była lepszą OD BF2042 xD
  • avatar
   wizdar
   -4
   Grałem dzięki EA Play. Mogłem 10h, pograłem może ze 2.
   Gra wygląda jak chiński klon bf. Model latania do bani, gram na pc i może na padzie jest lepiej ale i tak gorzej niż w BF3 lub BF4. Dźwięki są do bani, nie słychać kroków. Kolor UI i w ogóle czytelność mnie odrzuca.
   Skopali to po całości. Najgorsza część bf i w ogóle nie powinno się to nazywać Battlefield.
   • avatar
    CryptoPrince
    -26
    Zacznij zarabiac gruby hajs na handlu kryptowalutami i zaloz konto na crypto com z mojego linku referencyjnego a otrzymasz na poczatek az 25$ w kryptowalucie CRO!

    jjey2xxs9c