Gry

Crytek zaprasza do testów Hunt: Showdown

przeczytasz w 1 min.

Polowanie na potwory czas zacząć. Pierwsi gracze już zimą sprawdzą Hunt: Showdown.

Być może słyszeliście już, że studio Crytek poświęca się teraz pracom nad Hunt: Showdown. Wkrótce będzie okazja do sprawdzenia tego tytułu.

Wprawdzie do premiery jeszcze sporo czasu, ale twórcy zapowiedzieli, iż planują testy alfa (mają odbyć się zimą), do których już teraz zapraszają zainteresowanych graczy. Zgłaszać można się za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

Testy odbędą się na PC, będą miały charakter zamknięty, a zatem nie obejdzie się bez odrobiny szczęścia podczas losowania wolnych miejsc. Nawet jeśli początkowo go zabraknie, nie należy się zniechęcać. Z czasem w testach brać będzie bowiem udział coraz więcej osób.

„Zamknięta alfa będzie dla nas pierwszą okazją do uzyskania opinii graczy i jesteśmy mocno zainteresowani tym, jakie wrażenie zrobi na nich rozgrywka. Po początkowej fazie z ograniczoną liczbą graczy planujemy zapraszać coraz więcej osób do kolejnych etapów testów. Jest to pierwszy krok w budowaniu bliskich relacji z naszą społecznością, próba włączenia opinii graczy do procesu rozwoju czegoś, co planujemy kontynuować podczas Early Access.”

Przypomnijmy, że Hunt: Showdown to gra sieciowa nastwiona na kooperację, w której główną atrakcją będzie polowanie na potwory. Więcej o fabule oraz rozgrywce pisaliśmy we wcześniejszej zapowiedzi. Finalna wersja gry dostępna będzie też na PlayStation 4Xbox One.


Źródło: huntshowdown

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  slo1q
  14
  Crytek to niech się lepiej zajmie kolejnym Crysisem, a nie grami z góry skazanymi na porażkę.
  • avatar
   Skaza
   8

   Moim zdaniem, gra prezentuje się bardzo ciekawie. Zapowiada się klimatyczna i pasjonująca rozgrywka. Pozostaje mieć nadzieję na udział w testach.

   Tymczasem Evolve zostało przygotowane przez Turtle Rock Studios, zatem pomijając silnik, nie widzę większego związku...

   • avatar
    zeniu
    4
    Skończy jak Evolve (też zresztą na Cry Engine).
    • avatar
     patol1984
     4
     Jak na wersje alpha to wygląda elegancko, a noc wygląda klimatowo, nie jak w większości gier(że ch..a widać albo mleko)
     • avatar
      BILInek
      2
      JEZU juz na tym filmie ta gra nie chodzi plynnie a oni to pewnie 2x 1080 ti.... makabra
      • avatar
       scoobydoo19911
       2
       W sumie spoko to wygląda. Przeważnie jestem sceptycznie nastawiony to gier tego typu ale to mi się niesamowicie podoba :D
       • avatar
        HomeAudio
        0
        W VR to by się w takie coś rewelacyjnie grało... Ech... Świetna grafika i fajny klimat - jak ze średniobudżetowych (co nie koniecznie musi być minusem) horrorów produkcji USA.