• benchmark.pl
 • E3
 • Te wieści ucieszą wielu graczy - Cyberpunk 2077 ‏będzie obecny na E3 2019
Gry

Te wieści ucieszą wielu graczy - Cyberpunk 2077 ‏będzie obecny na E3 2019

przeczytasz w 1 min.

Najwięksi optymiści liczą, iż CD Projekt RED nie tylko pokaże nowe materiały wideo, ale jednocześnie poda datę premiery gry.

Chyba nikt nie narzeka na nadmiar oficjalnych materiałów z Cyberpunk 2077. Trzeba jednak oddać twórcom, że zaczynają systematycznie pojawiać się na największych branżowych imprezach. Wyjątkiem nie będą targi E3 2019.

Polski producent potwierdził właśnie, że wybiera się do Los Angeles i zamierza promować tam Cyberpunk 2077. Wypada w tym miejscu nadmienić, iż targi E3 2019 rozpoczną się 11 czerwca. Jak się zapewne domyślacie, jednocześnie nie dowiedzieliśmy się tego, co zostanie pokazane.

Wypada oczekiwać nowych materiałów wideo. Przypomnijmy, że to na E3 2018 zaprezentowano pierwszy zwiastun gry. Za zamkniętymi drzwiami pokazano również gameplay, tak samo było zresztą na Gamescom 2018, aż w końcu przedstawiono go szerszej publiczności.

Najwięksi optymiści liczą, iż CD Projekt RED nie tylko pokaże nowe materiały wideo, ale jednocześnie poda datę premiery gry. Na ten moment wiemy tyle, że zmierza ona na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Potwierdzono, że nie są planowane beta testy.


Źródło: Cyberpunk 2077

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PcManiak
  1
  Już tak długo czekam na tę grę, że zdążyło urodzić mi się dziecko...Jak tak dalej pójdzie to na premierę będę już na emeryturze...
  • avatar
   Sharimsejn
   0
   4 proroków zagłosowało, że to będzie hit. Ja tam wolę poczekać i zobaczyć :)
   • avatar
    sabaru
    -1
    Ale i tak nic nam dane nie będzie zobaczyć to w sumie tak jak by ich nie było.
    • avatar
     SoulRak3r
     0
     E3... Hype trzeba nakręcać :D