• benchmark.pl
 • Gry
 • Ekipa tworząca Cyberpunk 2077 jest już większa od tej odpowiedzialnej za Wiedźmina 3
Gry

Ekipa tworząca Cyberpunk 2077 jest już większa od tej odpowiedzialnej za Wiedźmina 3

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Cyberpunk 2077 nabierają tempa. Wreszcie.

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku była wyraźnym sygnałem, iż polski producent powoli zacznie zabierać się na poważnie za kolejną produkcję. Tak, tak - Cyberpunk 2077.

Na szczęście napływające do nas informacje potwierdzają, że nie są to jedynie życzenia, ale fakty. Ekipa tworząca Cyberpunk 2077 jest już bardzo duża, większa od tej odpowiedzialnej za Wiedźmina 3.

„Nad Cyberpunkiem pracuje obecnie więcej osób z gamedevu niż pracowało nad trzecią częścią Wiedźmina w najintensywniejszym miesiącu.”

Zawsze liczy się jednak nie tylko ilość, ale i jakość. Tutaj stać powinna ona na bardzo wysokim poziomie. CD Projekt RED samo w sobie może pochwalić się szeregiem zdolnych programistów, aczkolwiek pojawiły się też posiłki z zewnątrz. Do prac nad Cyberpunk 2077 zaproszono kilka znanych w branży postaci. To między innymi Kyle Rowley (były główny projektant Remedy), Catalin Ion (były twórca animacji w Crytek), David Brownsea i Colin Walde z doświadczaniem w Rockstar czy William McVicar (były programista Gameloft).

Miejmy nadzieję, że efekty okażą się równie okazałe co przy ostatnim Wiedźminie 3, chociaż spodziewać trzeba się tym razem zupełnie innych klimatów. Na konkrety dotyczące Cyberpunk 2077 cały czas czekamy.

Źródło: cdprojekt, gamespot

 

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Artik
  6
  Czy to będzie coś z połączenia Wiedźmina 3 + Deus EX + Mass Effect w jednym?
  Jeżeli tak, to super.
  • avatar
   Dudi4Fr
   3
   Staram się za bardzo nie jarać na 2077 ponieważ jeszcze długo będziemy musieli czekać ;(
   • avatar
    Skaza
    2

    Jeżeli postarają się tak, jak postarali się tworząc trzeciego Wiedźmina, to z pewnością otrzymamy bardzo interesującą grę. Uważam, że warto czekać, jednak premiera najwcześniej za dwa lata... W każdym razie, do dzieła. Czekamy i trzymamy kciuki.

    • avatar
     szczablik
     1
     To będzie nastepna gra, która moim zdaniem, będzie napędzała nowy trend jeżeli chodzi o rozgrywkę. Producenci na całym świecie, powinni brać od nich przyklad, jak teraz robi się dobre gry i wyrabia dobrą renomę. Nie wspominam o konkretnych "DLC".
     P.S. mnie kupili Wiedźminem 3
     • avatar
      maniuox
      -1
      oni zapowiedzili tego cyberpunka w 2012? dzisiaj jest koncowka 2016 i czytam newsy na portalach ze zamieszczaja dopiero oferty pracy przy tym projekcie wedlug mnie to najwiekszy falstart w historii
      • avatar
       Marucins
       -2
       Ekipa składa się ze stażystów którzy za damski ch** robią aby mieć ciekawy wpis w CV?
       • avatar
        HardCorak
        -9
        benchmark jak zawsze opóźniony, 3 dni temu o tym czytałem