Gry

Cyberpunk 2077 w cieniu Wiedźmina - do czasu

przeczytasz w 1 min.

Co słychać u ekipy zajmującej się Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 gra

Kwestionować tego, iż świat wyczekuje obecnie premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon nikt nie zamierza. Warto jednak pamiętać, iż CD Projekt RED pracuje jednocześnie nad innym projektem, który ma spore szanse by równie mocno rozkochać w sobie graczy. Co słychać u ekipy zajmującej się Cyberpunk 2077?

Od zapowiedzi gry minęły już ponad dwa lata, a mimo tego twórcy cały czas nie dzielą się z nami postępami prac. Zaczęły pojawiać się nawet sugestie, że coś musi być nie tak. Na całe szczęście nie musimy się o to obawiać. Michał Platkow-Gilewski zapewnił w ostatnim wywiadzie, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku, a Cyberpunk 2077 musi po prostu poczekać na swoją kolej.

"Pierwsza zasada dotycząca Cyberpunk 2077 to nie rozmawiać o Cyberpunk 2077. Mówiąc jednak bardziej serio, także na płaszczyźnie komunikacyjnej, niemal wszyscy skupiamy się teraz na grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Każdy pracuje jak szalony po to, by oddać w ręce graczy RPG, które zapamiętają na długo. Nie obawiajcie się jednak o Cyberpunk 2077. Z grą wszystko OK. Jej czas wkrótce nadejdzie."

Czekamy. Z dużą radością przyjmiemy każde konkretniejsze informacje na temat Cyberpunk 2077. Na tę chwilę za wcześnie rzecz jasna na to, aby mówić o jego dacie premiery.


Źródło: gamespot, youtube

Komentarze

62
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  10
  Kolejny wspaniały tytuł do ogrania .
  • avatar
   apuk666
   7
   Klimat dla gatunku cyberpunkowego, to według mnie na dzień dzisiejszy dość problematyczna sprawa, niestety to naturalne, że nie będzie tak rezające mózgu jak pierwszy "Ghost in the shell" czy "Blade Runner" oglądane w swoich czasach. Bo np. kiedyś wizja, że wszyscy będziemy podłączeni do sieci wydawała się przerażająca, a dzisiaj to już po prostu się stało i z tym żyjemy, do tego nasza kultura znacznie się zmieniła. Jesteśmy egoistami i introwerdykami. Na widok tragedii prędzej wyjmiemy telefon i zaczniemy nagrywać niż ruszymy na ewentualną pomoc. Zmieniła się nasza moda i architektura, a te elementy również budowały ten klimat. Dlatego za każdym razem kiedy oglądam ten trailer czuję jedynie typowy hollywoodzki klimat scifi a nie cyberpunk.
   • avatar
    baca130
    5
    Mnie bardziej ciekawi ten Cyberpunk 2077 niż Wiedźmin 3.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Ja tam jestem dobrej myśli Nasi Rodacy nas nie zawiodą:)Oby tylko się Wiesław nie spóźnił o kilka miesięcy...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pewnie nawet na dobre nie rozpoczęli prac, ponieważ Cyberpunk jest uzależniony od sukcesu (bądź porażki) Wiedźmina. Jeśli będzie sukces to będzie czas, zasoby, zaufanie klientów (większy rozgłos), ale porażka pogrąży chyba całe studio a nie tylko Cyberpunk 2077.
      • avatar
       tobexor
       -2
       nazwa kojarzy mi się z filmem Sucker Punch (polecam bardzo dobry film ma swój klimacik)
       • avatar
        Lara_Croft
        -11
        Gra istnieje na razie wyłącznie w formie trailera. Pewnie nawet jedna linijka kodu nie została położona.
        • avatar
         Konto usunięte
         -16
         Czyżby tytuł był proroczy ? Data premiery w 2077 ?
         • avatar
          Konto usunięte
          -25
          Laska wygląda zdeczko tandetnie i mało klimatycznie jak na cyberpunkową grę, mam nadzieję że w finalnej wersji będzie bardziej klimatycznie.
          • avatar
           carl22
           0
           Jestem cholernie ciekaw tej gry :D

           Dobrze wiedzą że nie mogą zepsuć wiesława bo to mogło by im się odbić na cyberpunku 2077.