Gry

Będzie nowy Cyberpunk od CD Projekt RED

przeczytasz w 1 min.

CD Projekt RED zaskoczył dziś swoimi wiedźmińskimi planami, ale nie zabrakło też wieści dla fanów Cyberpunk 2077. Trwają prace nad drugą częścią futurystycznego RPGa Cyberpunk. Kiedy premiera i czy odwiedzimy Night City?

Cyberpunk jest marką, której CD Projekt RED nie zamierza porzucać przez wiele lat. Okazuje się, że oprócz opcji na dodatki w okolicach futurystycznego Night City jest też miejsce na zupełnie nową odsłonę serii Cyberpunk. Jakie plany ma CD Projekt RED? 

Co wiadomo o nowej grze Cyberpunk od CD Projekt RED?

CD Projekt RED potwierdził dziś informacje o pracach nad drugą częścią RPGa z serii Cyberpunk.

Orion jest kodową nazwą projektu. Z zapowiedzi wynika, że ma być to kontynuacja fabularna istniejącego już tytułu. Nie zanosi się na rewolucję w kwestii uniwersum, ale „mroczny wszechświat przyszłości” nie musi oznaczać takiego Night City, jakie znamy.

Kiedy CD Projekt RED planuje premierę drugiej części Cyberpunk?

Aktualnie CD Projekt RED poinformował tylko o trwających pracach. Na jakim są etapie i czy istnieje choćby szacunkowy termin premiery drugiej części Cyberpunk, możemy tylko zgadywać.

Kolejne odsłony Wiedźmina ukazywały się co 4 – 5 lat. Cyberpunk 2077 trafił w ręce graczy w grudniu 2020 roku i 2025 rok wydaje się najbardziej prawdopodobnym terminem premiery drugiej części. Z drugiej strony, od zapowiedzi powstania do pechowej premiery Cyberpunk 2077 upłynęło ponad 8 lat.

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Agencja
  2
  Oby żeby nie robili znowu na retro konsole PlayStation 5 i Xbox Series X.
  • avatar
   pablo11
   0
   2025 może się wydawać realnym terminem na wydanie któregoś z Wiedźminów (nie koniecznie tego z Sagi). Jakbym miał stawiać, to teraz pójdzie nacisk, żeby cisnąć 2 Wiedźminy na raz, tak by wyszły 2025-26, Cyberpunka stawiałbym na 2027. I to są raczej bardzo optymistyczne założenia.
   • avatar
    MartinMax
    -1
    Jakby nie patrzeć CD Projekt RED strasznie wtopiło na tym Cyberpunku. Pytanie, czy będą chcieli i potrafili wyciągnąć wnioski z wtopy przy tworzeniu drugiej części...
    • avatar
     JaYmZ
     -2
     Redzi nie naprawili do końca obecnej gry, nie wydali next-gen patcha do Wiesława 3, a już się pchają w gips, zapowiadając nowe projekty...
     Co może pójść nie tak?
     • avatar
      Bumel
      -4
      Giełda Bybit jest jedna z najpopularniejszych giełd do handlowania kryptowalutami.
      Zarejestruj się z mojego reflinka i zacznij handlowac kryptowalutami a otrzymasz różne bonusy, zniżki, prezenty z otwarcia skrzyń czy cashback!

      https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=KZVX8Y%230
      • avatar
       piotr.potulski
       0
       Dobrze, że dali taki komunikat. Mam nadzieję, że nie zaczną od ustalenia daty wydania gry, jak to miało miejsce z CP.
       • avatar
        mgkiler
        0
        Skoro nic nie mówią o Wiedźminie z RayTracingiem znaczy się projekt anulowany
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Redzi to niech lepiej przenoszą swoją firmę za granicę, do czech, słowacji lub niemiec. jak tego nie zrobią to wg. pomysłu Sasina, zapłacą ekstra podatek od nadzwyczajnego zysku.

         my ekstra podatek płacimy praktycznie codziennie w sklepach. jakość produktów się obniża, produkty paczkowane jakoś tak zmniejszyły swoją wagę bez zmiany ceny, lub .... po prostu produkty drożeją.

         totalna władza totalnie sobie nie radzi z totalną inflacją. potrafią tylko bredzić o tzw. totalnej opozycji, która obecnie w parlamencie nie może nic.

         miejmy nadzieję że Redów i wielu innych firm nie wykończą. niestety u koryta są jeszcze rok, a potem wybory. niestety nadal mają twardy elektorat na poziomie 30%, nawet jeśli ten elektorat będzie zdychał z głodu bo żardie drogie, albo będzie marzł z powodu braku opału i spekulacyjnych cen.

         elektronika? tutaj też klapa. pomimo że na świecie sukcesywnie tanieje, to wszystko zżera inflacja w wykonaniu tej totalnej władzy. pytanie czy nadal popiszemy się lenistwem i nie pójdziemy za rok na wybory bo to bez sensu? nie wiesz na kogo głosować? to rzuć kostką, wybieraj spośród tych co zostali, po odsianiu tych na których nie chcesz głosować. w takiej sytuacji każdy wybór będzie dobry. tzw. głosowanie negatywne.