Filmy / seriale / VOD

Czwarty sezon Snowpiercer bez kontynuacji w TNT. To kolejna ofiara decyzji Warner Bros.

przeczytasz w 2 min.

Czwarty sezon “Snowpiercer” nie trafi do TNT. To kolejna już ofiara zmian dokonywanych w ramach Warner Bros. Discovery. Co dalej z serialem?

Czwarty sezon Snowpiercer nie trafi do TNT 

Możemy potwierdzić, że TNT nie wyemituje czwartego sezonu »Snowpiercera«. To była trudna decyzja, ale nasz podziw dla utalentowanych scenarzystów, aktorów i ekipy, którzy ożywili niezwykły postapokaliptyczny świat »Snowpiercera«, pozostaje silny. Od zeszłego roku współpracujemy z producentami, aby pomóc serialowi znaleźć nowy dom, w którym fani będą mogli nadal cieszyć się wciągającą fabułą i wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi. Cieszymy się na współpracę przy kolejnych projektach

– ogłosił rzecznik stacji. 

Rezygnacja z emisji ma mieć związek z wdrażaną, nową polityką firmy, zakładającą daleko idące oszczędności. Czwarty sezon “Snowpiercer” nie zadebiutuje na łamach stacji, gdyż ma wchodzić w skład odpisów podatkowych za treści Warner Bros. Discovery.

Komplikacje podążały za tytułem już na wstępie, począwszy od zmian reżyserów i showrunnerów. Później przyszła pora na decyzję o zakończeniu serii na czwartym sezonie. Kiedy ten jest już niemal gotowy, jego dalszy los pozostaje pod znakiem zapytania. Jak jednak czytamy we wspomnianym oświadczeniu, czwarty sezon “Snowpiercer” szuka aktualnie nowego domu, w związku z czym szansa na jego premierę nie jest wciąż zaprzepaszczona. 

Snowpiercer – fabuła

Serial inspirowany jest południowokoreańskim filmem akcji pt. “Snowpiercer: Arka przyszłości”. Podczas seansu poznajemy pasażerów wielkiego pociągu, przemierzającego połacie skutej lodem ziemi. Po globalnej apokalipsie to ostatni pozostali przy życiu ludzie. Hierarchia, wedle której się zorganizowali, z czasem staje się powodem narastających napięć. 

Snowpiercer – obsada i twórcy

W obsadzie tytułu znaleźli się Jennifer Connelly i Sean Bean. Na ekranie towarzyszą im Daveed Diggs, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Alison Wright i Lena Hall. Czwarty sezon “Snowpiercer” będzie okazją do sprawdzenia się w roli showrunnera dla Paula Zbyszewskiego (“Helstrom”, “Ten sam dzień”, “Po zachodzie słońca”). 

Źródło: Deadline, materiały prasowe

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  3
  Niech zrobią czwarty sezon i koniec. Kontynuacja odbiegnie za daleko od oryginału.
  • avatar
   janex2
   1
   O ile pierwszy sezon był dobry, to potem było coraz gorzej. Nawet nie skończyłem, bo szkoda czasu
   • avatar
    Tu_Szczecin
    0
    Widziałem jakiś czas temu film, był dobry. Serialu nie oglądałem i nawet nie wiem, kiedy zrobili te sezony.
    • avatar
     soyer76
     0
     No to trzeba będzie się zabierać za seriale dopiero jak je skończą. I dobrze. Będzie można zaoszczędzić na subskrypcjach.