Gry na konsole

Dark Souls 2 trafi na PlayStation 4 i Xbox One?

przeczytasz w 1 min.

Jeden z brytyjskich sklepów umieścił w swojej ofercie produkcję From Software w wersji na nowe konsole właśnie.

Dark Souls 2 gra

Oczekiwania co do Dark Souls 2 były chyba nieco wyższe niż oceny gry po premierze. Mimo to dzieło From Software zaliczać należy bez wątpienia do propozycji godnych uwagi. Czyżby zadowoleni z zainteresowania, jakie wzbudziła gra, producenci zmienili zdanie i planowali przygotowanie Dark Souls 2 dla graczy korzystających z nowych konsol?

Jeszcze do niedawna zdecydowanie odcinali się od tego typu możliwości. Ostatnio temat nie był poruszany, ale dość niespodziewanie został on ponownie poddany pod dyskusję. Postarał się o to jeden z brytyjskich sklepów, który umieścił w swojej ofercie Dark Souls 2 w wersji na  PlayStation 4Xbox One.

Z jednej strony uznać można to za nic nieznaczącą informację, tym bardziej, że mowa tutaj o sieci Tesco. Z drugiej jednak, pamiętać należy, iż premiera na starszych konsolach i PC miała miejsce już jakiś czas temu, a więc dlaczego taka oferta pojawiła się dopiero teraz? Poza tym nie została ona usunięta, ale widnieje na stronie sklepu cały czas.

Dark Souls 2 gra PlayStation 4 Xbox One

Do widniejącej w ofercie daty przywiązywać się nie należy. Jeśli jednak Dark Souls 2 rzeczywiście trafi na PlayStation 4 i Xbox One to najprawdopodobniej stanie się to dość szybko.

Patrząc na to, ile gier przenoszonych zostaje na nowe konsole nie zdziwimy się, jeśli ostatecznie będzie to również udziałem Dark Souls 2 i to niezależnie od tego, co jeszcze kilka miesięcy temu twierdzili twórcy. Ponownie sprawdzić może się zasada - będzie zainteresowanie, będzie gra.

Źródło: gengame, officialplaystationmagazine

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kieresz
  2
  bezsens...grafika w ds 2 to poziom prawie ze ps2 a ci to chca dawac na ps4.......nie zebym trolowal serie souls bo demon/dark 1 wygladaly bardzo fajnie ale grafa w ds2 (bez modow) to jedno wielkie gowno.....
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Tylko czy te konsole dadza rade tej niesamowitej grafice ...
   • avatar
    Clover
    -3
    Kolejny Refresh na next-geny?