Gry

Dark Souls II: finałowa walka Argusa z Astory

przeczytasz w 1 min.

To już ostatni zwiastun polskiej społeczności gry.

Dark Souls II Argus finał

Piąty, ostatni już zwiastun z ciepło przyjętej serii Argus z Astory ujrzał światło dzienne. Przez ponad trzy tygodnie polska społeczność gry Dark Souls II prezentowała kolejne materiały wideo przedstawiające pojedynki tytułowego Argusa z grzesznikami wpisanymi do Księgi Winnych. Wszystkie pięć nagrań zostało zarejestrowanych przy współpracy z wcielającymi się w role bohaterów dzieła From Software członkami autentycznego bractwa rycerskiego. Nadszedł czas na ostatni już zwiastun.

Piąty filmik z serii Argus z Astory pokazuje walkę protagonisty z tajemniczym Dorianem. Reprezentujący przymierze Mroczny Upiór wojownik jest świetnie wyszkolonym, ale i bezwzględnym zabójcą bez podstaw moralnych, co czyni go najtrudniejszym dotąd przeciwnikiem Argusa. Zapowiada to więc walkę pełną emocji.

W oficjalnym opisie możemy przeczytać: „niewiele wiadomo o Dorianie i tego kim był, zanim stał się nieumarłym. Podobno pochodzi z Czarnych Pustkowi, rozległych wulkanicznych terenów leżących daleko na południu, ale któż może wiedzieć czy to prawda? Jedno jest pewne – uwielbia walczyć i uwielbia zabijać, im brutalniej tym lepiej. Po tym jak został zaatakowany i zabił jednego z członków przymierza "Mroczny Upiór", postanowił do niego dołączyć. Choć celem przymierza jest doprowadzenie do rozpoczęcia Epoki Mroku, tak naprawdę Dorian wcale nie dba o to czy zakończy się to sukcesem, czy też nie. Jedyne czym się kieruje to jego żądzą zabijania. Jest najtrudniejszym przeciwnikiem z jakim Argusowi przyszło się zmierzyć”.

Kto zwycięży? Zobaczcie sami (jesli nie oglądaliście - linki do poprzednich czterech części znajdziecie pod filmikiem):

Posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 mogą już poznawać i przeżywać przygotowane przez studio From Software przygody. Premiera pecetowej wersji gry Dark Souls II planowana jest natomiast na 25 kwietnia.

Źródło: Dark-Souls

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!