• benchmark.pl
  • Gry
  • Znamy datę premiery Dark Souls II PC, drugi trailer Polaków nadchodzi
Gry

Znamy datę premiery Dark Souls II PC, drugi trailer Polaków nadchodzi

przeczytasz w 1 min.

Drugi pojedynek Argusa już jutro - pecetowa wersja gry w kwietniu.

Dark Souls 2 Argus 2

Przed kilkoma dniami publikowaliśmy pierwszy nietypowy zwiastun gry Dark Souls II. Nietypowy, bo stworzony przez Polaków i będący nagraniem live-action z udziałem bractwa rycerskiego. Filmik był pierwszym z całej serii zwiastunów zatytułowanej Argus z Astory, opowiadającej o najważniejszych pojedynkach tytułowego rycerza właśnie. 

Jak pisaliście w komentarzach – pomysł bardzo przypadł Wam do gustu, dlatego też spieszymy poinformować, że zgodnie z zapowiedziami jej autorów, polskiej społeczności fanów, druga część zostanie opublikowana już jutro. Nie wiemy jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

Przy okazji Cenega potwierdziła, że konsolowa wersja gry Dark Souls II (PlayStation 3, Xbox 360) pojawi się na rynku już 14 marca bieżącego roku. Dotychczas nieznane była natomiast data premiery edycji przeznaczonej na komputery osobiste. Polski dystrybutor tytułu ujawnił jednak, że odbędzie się ona 25 kwietnia. To ponad miesiąc po konsolach – sporo – ale liczymy, że dzięki temu gra będzie dopracowana i pozbawiona rażących błędów. 

Źródło: DarkSouls, Cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    alb3rt
    4
    Argus z Lidla