Gry

Nie wiesz, czy czekać na Darksiders Genesis? Ten materiał rozwieje wątpliwości

przeczytasz w 1 min.

Już na początku przyszłego miesiąca na rynku zadebiutuje Darksiders Genesis, oferujące nieco inne spojrzenie na serię poświęconą Jeźdźcom Apokalipsy. Nowy materiał wideo daje jasną odpowiedź na pytanie, czy warto czekać na tę grę.

Nowy materiał trwa 16 minut, a przygotowała go redakcja IGN. Stanowi wprowadzenie do fabuły serwowanej nam przez ekipę Airship Syndicate i pozwala dokładnie przyjrzeć się temu, jak będzie wyglądać zabawa w Darksiders Genesis. Najlepsze jest to, że nie musicie obawiać się o jakiekolwiek spoilery – film przedstawia bowiem sam początek rozgrywki. Rozgrywki, która będzie nieco inna niż ta, do której przyzwyczaiły nas trzy poprzednie odsłony. Przede wszystkim akcję obserwujemy z góry, ale wcale nie oznacza to, że dynamicznych starć będzie mniej. Oj, co to, to nie!

Zobacz najnowszy gameplay z Darksiders Genesis - 16 minut z grą:

W Darksiders Genesis przejmiemy kontrolę nad Wojną oraz (debiutującym w serii) Waśnią i dowiemy się, co działo się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części. Jak widać, przy poznawaniu tej opowieści stoczymy wiele emocjonujących pojedynków i odwiedzimy klimatyczne lokalizacje. Całość wygląda naprawdę nieźle i wydaje się świetnym odświeżeniem formuły, która powoli zaczęła już nużyć. Czy będzie to najgorętsza produkcja tej jesieni? Pewnie nie, ale mimo to może być warta tego, by dać jej szansę.

Darksiders Genesis screen

Jako pierwsi szansę będą mogli jej dać pecetowcy i abonenci usługi Google Stadia. Na tych dwóch platformach gra Darksiders Genesis zadebiutuje już 5 grudnia (upewnijcie się do tego czasu, że wasze komputery spełniają wymagania sprzętowe). Nieco później, a konkretnie 14 lutego 2020 roku przygody Wojny i Waśni poznają posiadacze konsol PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Czekacie?

Źródło: IGN, GamingBolt, THQ Nordic

Warto zobaczyć również inne newsy o grach akcji:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CyberdyneSystems
  4
  Będąc całkiem szczerym to ja w tej grze widzę puste cukierkowe plansze z kilkoma potworkami,gra wcale nie zachęca do zakupu przynajmniej mnie.
  • avatar
   Bywalec2
   0
   Kamera jest za bardzo odsłona, co niekorzystnie wpływa na odbiór gry.