Gry

Darksiders III na wideo, czyli kilka chwil z Furią

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki, pozwalający rzucić okiem na walkę w grze Darksiders III, która w przyszłym roku trafi do sprzedaży.

Potężna, ambitna i nieprzewidywalna Furia wygląda dziś lepiej niż jeszcze pół roku temu. Wiemy to, bo do sieci trafił nowy zapis rozgrywki z Darksiders III, czyli gry, której jest główną bohaterką.

Z jednej strony trudno spodziewać się kiepskiej gry po kolejnej odsłonie serii Darksiders, ale z drugiej – pierwszy materiał dla wielu osób nie był zbyt przekonujący. Na szczęście wygląda na to, że twórcy nie marnowali czasu, bo kolejny fragment rozgrywki prezentuje się naprawdę dobrze.

Krótki, bo niespełna dwuminutowy film opublikowany przez IGN, pozwala zobaczyć jak zwinna i niebezpieczna damulka eliminuje kolejnych (mniejszych i większych) przeciwników, wykorzystując do tego swój „energetyczny bicz” (który sprawdza się nie tylko w walce). 

Tak wygląda gra Darksiders III - gameplay 

Twórcy gry Darksiders III zapowiadają duże i dopracowane przestrzenie, które będzie można swobodnie eksplorować, dynamiczną walkę (na co otrzymaliśmy już dowód) i wciągającą opowieść o próbie przywrócenia na Ziemi równowagi pomiędzy dobrem i złem.

Wszystko to trafić ma w ręce graczy w przyszłym roku, ale nie wiadomo nie tylko w którym kwartale, ale nawet w której połowie. Wiadomo za to, że Darksiders III zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One

Źródło: IGN, Dark Side of Gaming

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vide cui fidas
  -4
  hm...kupie jednak ps4...
  • avatar
   rasiaknorris1
   0
   Nie mogę się doczekać. Uwielbiam obie części.
   • avatar
    DreamerDream
    0
    Takie małe przypomnienie dla pc master race
    http://steamcommunity.com/app/606280/discussions/0/1319962683449559468/
    • avatar
     ShifteD
     0
     wziąłem PS PLUS kilka dni temu w promocji i akurat jest tam DS2 remarster z takim małym problemem... brak dialogów :D ani mowy ani tekstu, śmiech