Gry komputerowe

Darmowy (i bardzo długi) weekend z Overwatch

przeczytasz w 1 min.

Korzystający z PC będą mogli sprawdzić Overwatch. Darmowy dostęp do zabawy możliwy będzie już od jutra, aż do poniedziałku.

Jeśli słyszeliście o Overwatch (a trudno było nie słyszeć), ale nie przyglądaliście się rozgrywce z bliska to pojawia się okazja do nadrobienia zaległości i być może nabrania chęci na zakup gry.

Twórcy zaplanowali bowiem kolejny darmowy weekend, dzięki czemu przez pewien czas można będzie pobawić się przy Overwatch za darmo. Tym razem oferta skierowana jest wyłącznie do posiadaczy PC. Co warte podkreślenia, weekend rozumiany jest tu bardzo szeroko - od 26 lipca (od godz. 20:00 czasu polskiego) do 30 lipca (do godz. 8:59 czasu polskiego).

Nie trzeba martwić się też o udostępnianą zawartość, można będzie sprawdzić wszystkich dostępnych w grze bohaterów i wszystkie mapy. Osiągnięte postępy można będzie zachować w przypadku ewentualnego zakupu gry.

„W tych dniach udostępnimy w Overwatch bezpłatnie wszystkich 28 bohaterów – w tym Burzyciela – oraz 18 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów.”

Burzyciel wymieniany jest nie bez powodu. To ostatnia z udostępnionych postaci. Jeśli jeszcze jej nie poznaliście, sprawdźcie poniższy materiał wideo.


Źródło: playoverwatch

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  taki_jeden
  0
  Szkoda czasu.
  • avatar
   riddick1992
   0
   Dzień 31.07 wciąż mogę grać czy coś jest nie tak ?