Gry

Data premiery Dead to Rights: Retribution

przeczytasz w 1 min.

Namco Bandai, światowy wydawca trzecioosobowej gry akcji pt. "Dead to Rights: Retribution", poinformował kiedy na półkach sklepowych pojawi się nowy tytuł.

"Dead to Rights: Retribution" to trzecioosobowa gra akcji, za którą odpowiada studio Volatile Games. Jest kolejną częścią, po "DtR", "Reckoning" oraz "DtR II: Hell to Play", niezbyt dobrze przyjętej serii. Fabuła opowiada historię Jacka Slate'a oraz psa, wabiącego się Shadow, który zawsze jest blisko swego pana. Produkcja jest standardową grą akcji (TPP) z elementami skradanki i zapowiada się bardzo ciekawie. PEGI sklasyfikowało grę jako odpowiednią tylko dla pełnoletnich graczy.

Gra "Death to Rights: Retribution" swoją światową premierę będzie miała 23. kwietnia 2010 r. Platformy na jakie ukaże się tytuł to PlayStation 3 oraz Xbox 360. Polska data premiery jest jeszcze nieznana, co spowodowane jest brakiem rodzimego wydawcy. Można jednak przypuszczać, że będzie nim firma Cenega, gdyż to ona najczęściej wydaje gry Namco Bandai w Polsce.
 


 

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    To na stronę dla konsolo-wców z tym :P Ja i tak wolę BFH...