Gry

Dead Block: walka z zombie w wesołej oprawie - trailer

przeczytasz w 1 min.

Węgrzy z Digital Reality prezentują swoją nową grę w ruchu.

Choć "połączenie Team FortressLeft 4 Dead" jest chyba opisem nieco na wyrost, tak właśnie reklamuje swoją nową grę - Dead Block - studio z Budapesztu. Dziś zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego trailera z gry, w której trójka zakręconych bohaterów na wszelkie możliwe sposoby stara się odeprzeć atak (nie do końca) krwiożerczych zombi:
 


Całość wygląda bardzo sympatycznie, a silnik Unreal powoduje, że nie musimy się martwić o ogólne walory estetyczne Dead Block, jednak są też powody do obaw. Interakcja z przedmiotami (choćby znikający hamburger) czy zamrożony zombi, rozpływający się w krwawej chmurze po zadaniu mu ciosu kijem bejzbolowym, każą zadać pytanie, czy aby Dead Block będzie tak doszlifowane, jak wszyscy byśmy tego chcieli. Pamiętać należy, że nowa gra Digital Reality dystrybuowana będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, a takim grom nieco więcej uchodzi na sucho, ale jeśli Dead Block ma w przyszłości skraść nasze serca (i portfele), węgierscy bracia będą musieli się postarać nieco bardziej.

Dead Block wydane zostanie na konsle Xbox Live Arcade, PlayStation Network oraz PC już latem tego roku.
 

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Blue's News

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Moim zdaniem bardzo fajne połączenie, dobrze to wygląda i charakter gry z "jajem", produkcja może nie będzie hitem jakiś niesamowitym ale miłą odskocznią na jakiś czas na pewno.